موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا کسی واسه تست به من خصوصی نمیده بهش چندتا مسابقه بدم. الان دو روزه دارم میگم فقط 1 نفر پیام داده 50 تا مسابقه و دو نفر تست کننده .Angry.gif
به من که خودش پیام داد ولی فک کنم شارژی نمیده فقط سوال میپرسه
[/quote]

چی رو فرستادی اولش ک سوال داد ؟
(08-08-2015، 03:07 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا کسی واسه تست به من خصوصی نمیده بهش چندتا مسابقه بدم. الان دو روزه دارم میگم فقط 1 نفر پیام داده 50 تا مسابقه و دو نفر تست کننده .Angry.gif

منم تنهایی تست میکنم خبری بشه حتما میذارم Lightbulb.gif
(08-08-2015، 03:09 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من که خودش پیام داد ولی فک کنم شارژی نمیده فقط سوال میپرسه

چی رو فرستادی اولش ک سوال داد ؟
[/quote]
گفته بود 4 رو به 2028 بفرس منم فرستادم بعدشم که سوالا رو فرستاد
دوستان با فعال شدن Hdsb که احتمالا تا ۲ماه دیگم فعاله فک نکنم شناسه ها فعال بشن دیگه Angry.gif
دوستان من خط همراه اولم رمزو از 8910 گرفتم ولی میخوام انتقال بدم میگه رمز اشتباه هست.به نظرتون چجوری میتونم رمز سالمشو بگیرم؟٩٩٩٠ هم پاسخگو نبود
8282 تست کردم والا خبری نبود فعلا
بچه ها یکم مراعات کنید ، الان این صفحه همش اسپمه لطف کنید حالا ک جواب گرفتین حذف کنید پستاتونو
پنج هزار تومن تخفیف اینترنت / ارسال ۵ به ۸۴۹۰۹
(08-08-2015، 04:18 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی که سیم جدید داره و تا الان شرکت نکرده لطفا عضو بشه ببیتم به جدیدا میده.
OZV MRUZ
به
8282

شارژه یا نت
از
205079
شارژ نخرید فعلا سامانش کد شارژ نمیفرسته