موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-08-2015، 10:48 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرمی همراه اول باید چند نفر رو دعوت کنیم تا شارژ بده؟؟

ღ♥ღ ☂ دلتنگے و سکوت ☂ ღ♥ღ
برا من دو نفر
پیشبینی همراه اول همش پیام میده.اگه لغوش کنم دیگه شارژارو نمیده؟!
نه دیگ اگ لغوش کنی شارژتم میپره.این پیام دادنا عادیه
شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز تراکتور سازی و راه آهن ( شروع بازی 18:50 امروز )

برد تراکتور سازی عدد 1 به 203060

مساوی عدد 2 به 203060

برد راه آهن عدد 3 به 203060
چیکار کنم موقع  پیش بینی 200  کم نکنه  دیروز زدم  درجا 200  کم کرد   سیم کارتم 30تومن شارژ داره
(14-08-2015، 01:03 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز تراکتور سازی و راه آهن ( شروع بازی 18:50 امروز )

برد تراکتور سازی عدد 1 به 203060

مساوی عدد 2 به 203060

برد راه آهن عدد 3 به 203060

آقا رضا سلام. ممنون از اطلاع رسانی
صبح یکی از کاربرا بازی استقلال را گذاشته بود برا پیش بینی !!! اون پیش بینی الکی بود؟
(14-08-2015، 01:11 PM)gandilak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیکار کنم موقع  پیش بینی 200  کم نکنه  دیروز زدم  درجا 200  کم کرد   سیم کارتم 30تومن شارژ داره

سلام

هر کاری کنید بازم بعد از ارسال عدد مورد نظرتون 200 تومن از شارژتون کم میشه.
از سیمکارت همراه اول بدون شارژ استفاده کنید.
(14-08-2015، 01:16 PM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا سلام. ممنون از اطلاع رسانی
صبح یکی از کاربرا بازی استقلال را گذاشته بود برا پیش بینی !!! اون پیش بینی الکی بود؟

سلام

خواهش میکنم.ممنون
راستش با وجود اینکه خودم هم احتمال زیاد میدادم که 203060 همراه اول برای پیش بینی استقلال و ذوب آهن شارژ رایگان بذاره ولی اصلا امروز پیش بینی بازی استقلال و ذوب آهن فعال نشده.
چند دقیقه پیش شارژ رایگان برای پیش بینی بازی تراکتور و راه آهن فعال شده.
سلام...ببخشید اگه دیروز تو پیشبینی همراه اول شرکت کرده باشیمو لغوش نکرده باشیم باز میتونیم تو پیشبینی امروز شرکت کنیم؟شارژو میده بهمون؟
(14-08-2015، 01:38 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...ببخشید اگه دیروز تو پیشبینی همراه اول شرکت کرده باشیمو لغوش نکرده باشیم باز میتونیم تو پیشبینی امروز شرکت کنیم؟شارژو میده بهمون؟

واسه اینکه تو پیش بینی جدید شرکت کنی حتما باید یه بار لغو کنی دوباره پیش بینی جدید رو بفرستی

من قبلا چندبار تست کردم پیش بینی قبلی رو لغو میکردم و تو پیش بینی جدید شرکت میکردم شارژ پیش بینی قبلی رو هم میداد

ولی به نظرم صبر کنید تبریک شارژ که اومد و شارژ رو گرفتید لغو کنید و تو پیش بینی جدید شرکت کنید