موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
هرمی ایرانسل الان فعاله Shy.gif
(15-08-2015، 03:47 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737112 حرف از شارژ میزنه ولی حتی جواب سوالشم دادم . بعد پیام داد ممکنه برنده شده باشی 9 رو فرستادم

بعد گفت جایزه ثبت نشده

اساتید ممکنه امروز شارژ بده ؟ یا اینکه آپدیت نشده

______

نه ساحل جان من خودم کد گرفتم اما دیدم نوشته 5 نفر دیگه نزدم . حوصله میخواد 5 نفر منتظر بشی بزنن تا شارژ گیرت بیاد .

برای هرمی 5 نفر باید سیم جدید باشن
دوستان این مسابقات ایرانسل حسابی کلک میزنن! بعنوان مثال مسابقه ثانیه‌ای برای زمین با شماره 737177 که امروز قبل ظهر به 1000 نفر اول شارژ میداده ، در لیست ایرانسل نگاه کردم تاریخ برگذاریش از 1 تیر تا 31 تیر بوده ولی عجیبه اونجا لیست آپدیت نشده و امروز که 24 مرداده هم به 1000 نفر اول شارژ میداده Sad.gif Biggrin.gif
(15-08-2015، 04:18 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مسابقات ایرانسل حسابی کلک میزنن! بعنوان مثال مسابقه ثانیه‌ای برای زمین با شماره 737177 که امروز قبل ظهر به 1000 نفر اول شارژ میداده ، در لیست ایرانسل نگاه کردم تاریخ برگذاریش از 1 تیر تا 31 تیر بوده ولی عجیبه اونجا لیست آپدیت نشده و امروز که 24 مرداده هم به 1000 نفر اول شارژ میداده Sad.gif  Biggrin.gif

بله باید به سه سوال جواب میدادی که ما گرفتیم شارژ رو Biggrin.gif
بايد3تاسوال جواب ميدادي480هزينه داشته_تو_جاي الان ديدم صبح داده
بدنبودبه بقيه ي اطلاعي بديدا_مث همون كه بقيه اينجااطلاع ميدن وشماميگيري
(15-08-2015، 04:25 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدنبودبه بقيه ي اطلاعي بديدا_مث همون كه بقيه اينجااطلاع ميدن وشماميگيري

اطلاع رسانی شده همون موقع Lightbulb.gif

صفحه 133
(15-08-2015، 04:21 PM)sasaloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلم برا 8282 تنگ شده یعنی امروز نمیاد Sad.gif

مسابقات دیگه نسبت ب 8282 بهتر شارژ میدن لااقل میدونی شارژی ک میدن وارد میشه و مث 8282 سوخته نمیده
مسابقات ایرانسل چند وقتی هست دیر به روز رسانی میشه
مثلا امروز سه تا مسابقه گذاشته که تاریخ شروعش 10 مرداد هست
(15-08-2015، 04:33 PM)BlackBerry نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقات ایرانسل چند وقتی هست دیر به روز رسانی میشه
مثلا امروز سه تا مسابقه گذاشته که تاریخ شروعش 10 مرداد هست

الان این مسابقه شارژ میده?