موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مرسی .منم گرفتم.به کی باید اعتبار داد؟
دم اونی ک اطلاع داد گرم من خیلی وقته اینجا عضوم ولی از این تاپیک باخبر نبودم میدونستم همچین تاپیکی تو این سایت هستش ولی پیداش نمیکردمو بیخیال بودم چون کدهارو تو فیس بوک میذاشتن از اونجا میگرفتم اما حالا ب لطف شماها زودتر از فیس بوک باخبر میشم ممنونم ازتون Shy.gif
من گفتم اول.من همیشه اول باخبرمیشم Biggrin.gif
Biggrin.gif سعید عقب موندی یدونه از تو بیشتر گرفتم Biggrin.gif
اسما اعتبار میدم چن دیقه دیگ ممنون ک اطلاع رسانی کردی
شارژ پیش بینی سیتی آیا برای کسی آمده ?
(17-08-2015، 12:11 PM)Mekabiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی .منم گرفتم.به کی باید اعتبار داد؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-08-2015، 12:17 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من گفتم اول.من همیشه اول باخبرمیشم Biggrin.gif

اعتبار دادم. مرسی از اطلاع رسونیتون
اولین نفری که گذاشت حسین آقا بود که دیروز اطلاع رسانی کرد، 
اینم لینکش

(17-08-2015، 12:21 PM)shila نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولین نفری که گذاشت حسین آقا بود که دیروز اطلاع رسانی کرد، 
اینم لینکش

به داش حسین هم اعتبار دادم
(17-08-2015، 12:18 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif سعید عقب موندی یدونه از تو بیشتر گرفتم  Biggrin.gif
اسما اعتبار میدم چن دیقه دیگ ممنون ک اطلاع رسانی کردی

من سه تا سیم غیز فعال دارم حسش نیس فعال کنم دوتا هم دادم دست کسی الانم 29 تا گرفتم اگه اونا بود چه خوب بود Sad.gif Undecided.gif