موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-08-2015، 03:08 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.بچه ها اون شارژای ده تومنی ک  با کد شناسه ها گرفتیم و پول کم نکرد بعدش از حساب کسی کسر کردن؟
از حساب من همه رو گرفتن  Sad.gif

من سه تا خریده بودم ولی تا الان که کم نکرده Biggrin.gif
گمونم سیستم رو درست کردن ک دیگ شناسه ها فعال شن دوباره Biggrin.gif
من 13 تا خریدم هنوزم کم نکردن
دوستان کسی لینک جدید مسابقات جاری ایرانسل رو داره!!!!
(12-08-2015، 03:21 PM)abdolrreza1376 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی لینک جدید مسابقات جاری ایرانسل رو داره!!!!

بفرما

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-08-2015، 02:39 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی بالای صد نفر عضو کرده باشه سه نفری میشه  Biggrin.gif

دوست عزیز آیا شما تست کردید که اینو میگید خط من فکر میکنم 30 نفر عضو نشدن که سه نفری شده ......
اخه من ده عملکرد گرفتم.یکی زده پرداخت غیر حضوری وجه باز پایینش زده سند اصلاحیه.نمیدونم چجوریه .دقیقا هم همون تاریخ و بعدشه.اگه کم کرده باشن باید بعدش باشه .نمیدونم چرا اینجوریه؟کسی واسش پیش نیومده
(12-08-2015، 03:31 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-08-2015، 02:39 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر کی بالای صد نفر عضو کرده باشه سه نفری میشه  Biggrin.gif

دوست عزیز    آیا شما  تست کردید که اینو  میگید خط من فکر میکنم  30  نفر   عضو نشدن   که سه نفری شده   ......

همه سه نفری شده ربطی به تعداد نداره
من یه دونه شناسه دارم ایا الان کار میکنه که شارژش رو بگیرم
اخراش دیگه سامانش پول کم میکرد.من 14 تا گرفتم ولی چهارده تومن از حسابم کم شده.شاید اون اخریا ک گرفتم پول کم کرده .چون موجودیمو اصلا چک نکردم ک ببینم کم کرده یا نه