موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الان تست کردم به یه خطم ش داد به یکی امتیاز
یک رو به 1500 نزنید ارسال نمیشه عضو ملکوت بشید
(10-08-2015، 02:08 PM)kasra70 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرحله دوم ملکوت چیه؟

مرحله دومش منظورت سوالشه ؟mk 2 به 8282
(10-08-2015، 02:03 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 به 1500 بعد به یه سوالش جواب میدی (عروس قرآن = سوره الرحمن ارسال mk 2 به 8282) شارژو می فرسته. به 2000 نفر اول میده سریع بزنید تا تموم نشده Wink.gif

شارژ رو داد هر چند نوشت جواب نادرست بود !
(10-08-2015، 02:09 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک رو به 1500 نزنید ارسال نمیشه عضو ملکوت بشید

من یک رو زدم و شارژ رو هم گرفتم ولی ظاهرا گزینه یک جواب درست بود
(10-08-2015، 02:10 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-08-2015، 02:03 PM)Farah نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال 1 به 1500 بعد به یه سوالش جواب میدی (عروس قرآن = سوره الرحمن ارسال mk 2 به 8282) شارژو می فرسته. به 2000 نفر اول میده سریع بزنید تا تموم نشده Wink.gif

شارژ رو داد هر چند نوشت جواب نادرست بود !

سوالش از من عروس قرآن بود که جوابش می شه سوره الرحمن به منم با اینکه جواب درست فرستادم گفت جوابت نادرسته ولی شارژو داد Biggrin.gif
معلوم نیس عروس قرآن رو چجوری سنجیده که میگه الرحمن اشتباهه Biggrin.gif
مرسی از دوستانی که اطلاع رسانی کردن دم همگی گرم
8282 به من یه کدقبض دادالان همین ملکوت،کسی میدونه واسه چیه؟
اینوگفته شماره گیری کنید میزنم نوشته قبض خدماتی
2#*3*720*
(10-08-2015، 02:20 PM)kasra70 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8282 به من یه کدقبض دادالان همین ملکوت،کسی میدونه واسه چیه؟
اینوگفته شماره گیری کنید میزنم نوشته قبض خدماتی
2#*3*720*

سامانه قاطی کرده احتمالا شناسه تخفیف اینترنته
عروس قران همان سوره الرحمن است
دلیل اینکه میگه اشتباهه اینه که این سوال اول مسابقه هست در صورتی که با سوال روزانه جوابش جابه جا میشه