موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مرسی گشتم خوب نبودن همین تخفیف بصرفه تره
ممنون از دوستی ک پیش بینی رو گذاشتن.الان فعال شده من زدم.
باتشکر Shy.gif
(13-08-2015، 02:50 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوتبال چی بزنیم؟؟ Biggrin.gif  Biggrin.gif

پرسپولیس این دو هفته فقط یک امتیاز گرفته ولی سپاهان هردوتا بازیشو برده.بازی هم امروز تو اصفهانه.به نظرم برد سپاهان احتمالش بیشتره.گزینه 1 Shy.gif
(13-08-2015، 02:54 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-08-2015، 02:50 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فوتبال چی بزنیم؟؟ Biggrin.gif  Biggrin.gif

پرسپولیس این دو هفته فقط یک امتیاز گرفته ولی سپاهان هردوتا بازیشو برده.بازی هم امروز تو اصفهانه.به نظرم برد سپاهان احتمالش بیشتره.گزینه 1 Shy.gif

البته پرسپولیس تو این دو هفته خصوصا هفته اول بازی های زیبایی رو به نمایش گذاشته ولی خب واقعا سپاهان قوی تره بنظر من مساوی میشه یک یک
خدانکنه مساوی بشه هرچی تا حالا برد پرسپولیس یا مساوی میزدم میباخت حالا خوبه اینبار اینم مثه استقلال ببره Sad.gif
دوستان الان سایت ایرانسل نگاه کردم مسابقه زبان ، مسابقه دنیای حیوانات ، مسابقه سوال و جواب ، مسابقه رسوم ایرانی ، مسابقه دیکته ، مسابقه چیست این هر 6 تا به 800 نفر اول در روز ارسال پیامک انبوه شارژ 5 تومنی میدادن یعنی ممکنه پیامک انبوه فرستاده بودن اینا نفهمیدیم Sad.gif
به این تاپیک برید Lightbulb.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-08-2015، 04:30 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان سایت ایرانسل نگاه کردم مسابقه زبان ، مسابقه دنیای حیوانات ، مسابقه سوال و جواب ، مسابقه رسوم ایرانی ، مسابقه دیکته ، مسابقه چیست این هر 6 تا به 800 نفر اول در روز ارسال پیامک انبوه شارژ 5 تومنی میدادن یعنی ممکنه پیامک انبوه فرستاده بودن اینا نفهمیدیم Sad.gif

ساحل شماره هاش گذاشته؟ رسوم ایرانی که شماره 737650 بود که این هفته داد تموم شد .بقیه ش نمیدونم
مسابقه زیاده من وقت نشد همه رو نگاه کنم ولی حدود 50 تا مسابقه دیدم که این 6 تا شارژ 5 تومنی روز پیام انبوه میدادن و بیشتر مسابقات دیگ شارژ 2 تومنی و فکر کنم سامانه غیر 8282 که اغلب با اونا عضو میشیم نگذاشته بعنوان مثال برای عضویت مسابقه زبان نوشته ارسال engm ozv به 8282 Sleepy.gif
یاس ب همینم راضی باش من 3تا گرفتم فقط از هرمی ایرانسل Biggrin.gif
3 شنبه ک گفتم همیشه ایرانسل مسابقات باقی مونده رو میذاره برا هفته آخری