موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-08-2015، 10:17 AM)Honey Ehssani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 10:15 AM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طول عمر سگ چقده؟60 یا 18 تا 12 سال

دوازده تا 18 سال

ج دادم داد Angel.gif
480 کم میکنه شارژ هزاری میده
تموم نشده خوارم الن گرفت
تموم نشده الان گرفتم
مرسی دوستان
ارزش نداره باهمه سیمکارتابگیریم
(15-08-2015، 10:22 AM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تموم نشده خوارم الن گرفت

پس چرا به من نداد Biggrin.gif
(15-08-2015، 10:25 AM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 10:22 AM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تموم نشده خوارم الن گرفت

پس چرا به من نداد Biggrin.gif

چه میدونم ...خودش ج بدی پیامک میفرسته که
من سوالاشو ج دادم ولی شارژو نداد.
چیز خاصی باید بفرستم؟
شاید تموم شد برا من نوشت امتیاز 350 پاسخ شما نادرست همه 1 زده بودم Sad.gif
(15-08-2015، 10:29 AM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیز خاصی باید بفرستم؟

نه، بعد سوال سوم خودش شارژو میفرسته
(15-08-2015، 10:29 AM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیز خاصی باید بفرستم؟

نه
لازم نیست چیز خاصی بفرستی
اگر تموم نشده باشه,به 3 سوالش که جواب همش 1 هست پالسخ بدی,خودش شارژ رو میده