موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سی چهل تایی میشد .الان ک فک نکنم پاسخگو باشن.فردا ز بزنم پشتیبانی خدا کنه بفرستن واسم Sad.gif
دوستان بلخره اینهمه زنگ زدن من ب پشتیبانی همرااول ج داد و شارژای 2تومنی بازی سپاهان رو دادن الان واس همه خطام اومد دوبار ت 1000رو باید بفرستین تادوتا شارژ هزاری بهتون بده.
امروز 3بار زنگ زدم بشون بعشق شما..
من پیش بینی فوتبال لغو میزنم چرا جواب نمیده Undecided.gif
(15-08-2015، 09:41 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم توپ خاموش فرستادم به 203060جواب نیومد بعد ت خاموش فرستادم لغو شد
(15-08-2015، 08:48 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم دیگه جدیدا بخواد دوتا شارژ هزاری بده

چون من بازی سپاهان و پرسپولیس رو وقتی زدم قرار بود یه شارژ هزاری بده ولی الان که زدم دوتا داد
دوست خوبم آقا ایون خدا نکنه ازین بعد 2 تا بده! چون دوباره مثه مسابقه ایرانسل ک تخفیف 10 ب 3 گذاشته بود پشیمون میشه و همین شارژ 1000 رو هم دیگه نمیذاره Sad.gif
(15-08-2015، 09:41 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

top off
بفرست لغو میشه
(15-08-2015، 09:45 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 08:48 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون من بازی سپاهان و پرسپولیس رو وقتی زدم قرار بود یه شارژ هزاری بده ولی الان که زدم دوتا داد
دوست خوبم آقا ایون خدا نکنه ازین بعد 2 تا بده! چون دوباره مثه مسابقه ایرانسل ک تخفیف 10 ب 3 گذاشته بود پشیمون میشه و همین شارژ 1000 رو هم دیگه نمیذاره Sad.gif

البته که تا بخواد شارژ رو بده نصف بیشترش رو با پیام تبلیغاتی میبره

من الان که حساب میکنم حدود 1200 بابت پیام تبلیغاتی رفته مونده 600 تومن

به نظرم خودشون خوب میدونن چیکار کنن که واسشون بصرفه و اگه بخوان کمترش کنن حداقل همون 1000 رو میدن
hamed1986کد منو برای هرمی همراه اول205079 میفرستن برام هیچی نمیاد!   لغو کردم باز عضو شدم باز هیچی نمیاد برام     فقط دویس نفر عضو کردم
--------
من داخل پست قبلیم بهتون گفتم سامانه هرمی همرااول مشکل داره هیشکی نزنه چون بگیر نگیر داره ممکنه پیامت بره شارژ نده ممکنه شارژ بده پینش مسدود باشه ممکنه اصلا پیامتم ارسال نشه چون من خودم تست کردم بهتون گفتم ولی متاسفانه گوش ندادین حالا مشکل نداره تو فعلا دس نگه دار تا من خبرشو میدم بهت بعد بزن
كساني كه تاكنون شركت نكرده اند
الان فعال شد
ارسال0به 737864
بعده جواب ارسال30به 737864
بعدارسال1به 737864
(15-08-2015، 09:53 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 09:45 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته که تا بخواد شارژ رو بده نصف بیشترش رو با پیام تبلیغاتی میبره

من الان که حساب میکنم حدود 1200 بابت پیام تبلیغاتی رفته مونده 600 تومن

به نظرم خودشون خوب میدونن چیکار کنن که واسشون بصرفه و اگه بخوان کمترش کنن حداقل همون 1000 رو میدن
برای من که همون 600 کم کرد.