موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-08-2015، 05:49 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 05:44 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 05:34 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بختک اره درسته....
بعد اون که بهش کد نمیده پیام 1 یا کد رو چند بار ارسال کنه حتما میده....
من الان هزار میزنم ج نداد. 3 بار زدم تا ج داد

1000 رو بفرستیم شارژ کم نمیکنه ؟

شارژ کم نمیکنه

من با یه خطم یه کدو سه بار زدم که شاید پیامش بیاد
پیامش که نیومد هیچ
سه بارم ازم شارژ کم کرد :'(
دوستان میشه یکی جواب منو بده
من سیمکارت ایرانسل خریدم و مراحل دریافت سیمکارت هدیه رو انجام دادم و اس اومد در اسرع وقت برای شما ارسال میشود.
میشه بگید بعد چند روز سیمکارت هدیه میاد???
باید به کجا مراجعه کنم تا سیمکارتم رو دریافت کنم???
(18-08-2015، 06:16 PM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 06:14 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سیمکارت ایرانسل خریدم و مراحل دریافت سیمکارت هدیه رو انجام دادم و اس اومد در اسرع وقت برای شما ارسال میشود.

برو نمایندگی ایرانسل با کارت ملی همون لحظه فعال میشه
هنوز که به سیمکارت برام نیومده
(18-08-2015، 06:14 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد ازحدودا ده روز میاد به ادرستون.

والا من ده پانزده روزه سیم خریدم هدیش هنوز واسم نیامد،
البته از طریق 2112 هم تایید کردم کد پستی رو،
زنگ زدم ب 700 گفت ارسال کردیم عجله نکنید
(18-08-2015، 06:18 PM)sajjad_1404 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 06:16 PM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو نمایندگی ایرانسل با کارت ملی همون لحظه فعال میشه
هنوز که به سیمکارت برام نیومده
دو هفته ای میاد برای بعضیا مال من سه تا تا الان اومده بقیش کجا مونده خدا میدونه
نت ماهانه بصورت خودکار برام تمدید میشه
میشه کاری کرد که تمدید نشه؟
(18-08-2015، 06:15 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 06:05 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 06:04 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ هست الان گوشیم خ میشه؟

فقط هرمیه...یکی بود تموم شد

کدت رو زدم اما بهم کد نداد !!! چیکار کنم کد رو بده

کد یکی میزنید بعدش پیامش میاد چند دقیقه پیش قطع بود..دوباره بفرست
سارژ هرمی تا چند تا میده.؟یکی یا ده تا یا نامحدود؟
(18-08-2015، 06:26 PM)aziazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سارژ هرمی تا چند تا میده.؟یکی یا ده تا یا نامحدود؟

گفته تا ده تا