موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
باز ایرانسل فهمید من خوابم شارژژژ فرستاد!!!!

* چندتا اومد؟
* کی اومد ، کی رفت ؟

سهم منو کی گرفته! ، خودش بیاره بده Undecided.gif
(19-08-2015، 09:28 PM)atena2580 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من یه دونه کارت شارژ داد
هرچی میزنم میگه قبلا استفاده شدست.
کسی میدونه باید چیکار کنم.
اگه کسی میدونه بگه خواهشن :'(

برای پیشبینی باید صبر کنی تا تبریک بگه Shy.gif
یعنی بازی مساوی شد،،برعکس ایرانسل واسه همراه اول هیچ وقت شانس ندارم،،،،لغوش چجوریه،،،تا ازم شارژ کسر نکرده،سریع لغوش کنم
(19-08-2015، 09:34 PM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی بازی مساوی شد،،برعکس ایرانسل واسه همراه اول هیچ وقت شانس ندارم،،،،لغوش چجوریه،،،تا ازم شارژ کسر نکرده،سریع لغوش کنم

توپ خاموش
بفرست 203060
(19-08-2015، 09:32 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-08-2015، 09:28 PM)atena2580 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من یه دونه کارت شارژ داد
هرچی میزنم میگه قبلا استفاده شدست.
کسی میدونه باید چیکار کنم.
اگه کسی میدونه بگه خواهشن :'(

برای پیشبینی باید صبر کنی تا تبریک بگه Shy.gif

منظورم پنج تومنی ایرانسله..
یکی کمک کنه خوو
یکی کمک کنه خوو
[/quote]

ببین خیلی وقتا شارژ ب حساب سیم اضافه میشه همان بار اول،
خودم هم چند بار واسم پیش آمده،واسه همین خودم همیشه قبل از وارد کردن شارژ حساب رو چک میکنم
(19-08-2015، 09:39 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی کمک کنه خوو

ببین خیلی وقتا شارژ ب حساب سیم اضافه میشه همان بار اول،
خودم هم چند بار واسم پیش آمده،واسه همین خودم همیشه قبل از وارد کردن شارژ حساب رو چک میکنم
[/quote]

نه شارژ نشده
حواسم بود
اگه به پشتیبانی زنگ بزنم درست میشه..
کسی میدونه چطور با سیم همراه اولم وارد نت شوم؟
بچه ها 203340تموم شده؟
نمیدون چرا به من تبریک گفت از طرف ۲۰۳۳۴۰شارژ ارسال میشه اما هنوز ارسال نشده