موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چند وقتیه 8282 دیگه شارژها کم شده همگی از سرویس شماره ابتدایش 73 یا 71 شارژمیده
اگه یکی کدتون رو زد و سوال اومد یا ج نداد به تعداد نفرات اضاف میشه ولی خودش پیامش نمیاد. واسه من اینجور شد. 2نفر زدن فقط پیام نفر دوم اومد.
(18-08-2015، 05:27 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه یکی کدتون رو زد و سوال اومد یا ج نداد به تعداد نفرات اضاف میشه ولی خودش پیامش نمیاد. واسه من اینجور شد. 2نفر زدن فقط پیام نفر دوم اومد.

اره واس منم همینطوریه ولی میخام بادخط خای دیگه کد بگیرم نمیده Dodgy.gif
یعنی میگین هر از گاهی 1000 رو بفرستیم شاید شارژ تعلق گرفته باشه و پیامش نیومده باشه؟ Tongue.gif Confused
بختک اره درسته....
بعد اون که بهش کد نمیده پیام 1 یا کد رو چند بار ارسال کنه حتما میده....
من الان هزار میزنم ج نداد. 3 بار زدم تا ج داد
(18-08-2015، 05:34 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بختک اره درسته....

1000 رو بفرستیم شارژ کم نمیکنه ؟
(18-08-2015، 05:44 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 05:34 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بختک اره درسته....

قبلا اینجوری نبود دوست عزیز..شما اولین بار میخوای شارژهرمی بگیری؟
(18-08-2015، 05:44 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بختک اره درسته....

شارژ کم نمیکنه
دوستان شارژ هست الان گوشیم خ میشه؟
(18-08-2015، 06:04 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ هست الان گوشیم خ میشه؟

فقط هرمیه...یکی بود تموم شد