موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(14-08-2015، 01:03 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز تراکتور سازی و راه آهن ( شروع بازی 18:50 امروز )

برد تراکتور سازی عدد 1 به 203060

مساوی عدد 2 به 203060

برد راه آهن عدد 3 به 203060

تراکتورو  بزنیم یا راه آهن  هر دو تیم قوی   هستن
gandilakreza_abشارژ رایگان همراه اول برای پیش بینی درست بازی امروز تراکتور سازی و راه آهن ( شروع بازی 18:50 امروز )برد تراکتور سازی عدد 1 به 203060مساوی عدد 2 به 203060برد راه آهن عدد 3 به 203060تراکتورو  بزنیم یا راه آهن  هر دو تیم قوی   هستن
تراکتور.چون میزبانه.بازیکنای این فصلشم عالین
الان برا پیش بینی جدید قبلیو لغو کنم؟
(14-08-2015، 02:34 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تاقبل از شروع بازی صب کن اگ شارژتو داد لغو کن دوباره عضو شو داخل مسابقه جدید
(14-08-2015، 02:39 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-08-2015، 02:34 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه تاقبل از شروع بازی صب کن اگ شارژتو داد لغو کن دوباره عضو شو داخل مسابقه جدید

اگه نداد چی
چون امروز جمعس فک نکنم مال بازی سپاهانو بده
شارژ 2000 تومنی پیش بینی ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭل
ﺑﺎﺯﯼ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ،بازی تو تبریزه
ﺳﺎﻋﺖ 18:50
-1 ﺑﺮﺩ ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭ 87/7 درصد
-2ﻣﺴﺎﻭﯼ 4/9 درصد
-3 ﺑﺮﺩ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ 7/4 درصد
ﺑﻪ 203060
17 ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺑﻔﺮﺳﺘﯿﺪ
ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺭﻭ ﺩﺭﺳﺖ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﮐﺮﺩﻥ ﺻﺒﺮ کنن اگه ﭘﯿﺎﻡ ﺗﺒﺮﯾﮏ ﺍﻭﻣﺪ ﺍﻭﻝ ﺷﺎﺭﮊ دیروزﻭ ﺑﮕﯿﺮﯾﻦ ﺑﻌﺪ ﺍﯾﻨﻮ ﺷﺮﮐﺖ کنید.
اگه تا ساعت 18/30 خبری نشد
توپ خاموش
بفرستین به 203060
بعد این پیش بینیم شرکت کنین
پیاما تبلیغاتیتونم فعال باشه.اگ احیانا تبریک نیومد تایه رب قبل بازی لغو کنین دوباره عضوشید.
دوستان یه نکته بگم برای اونایی که همش مدام میگین اسپم ندین خوب وقتی جوابتون رو گرفتین میتونین با دادن سپاس یا اعتبار تشکر رو از کاربری که راهنمایی کرده نشون بدین و وقتی پست بدین و یا نقل قول کنین بنویسین مرسی، ممنون، سپاس و غیره هم پست غیرمفیده و اسپم حساب میشه Biggrin.gif
(14-08-2015، 03:40 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه نکته بگم برای اونایی که همش مدام میگین اسپم ندین خوب وقتی جوابتون رو گرفتین میتونین با دادن سپاس یا اعتبار تشکر رو از کاربری که راهنمایی کرده نشون بدین و وقتی پست بدین و یا نقل قول کنین بنویسین مرسی، ممنون، سپاس و غیره هم پست غیرمفیده و اسپم حساب میشه Biggrin.gif

اره حضرت عباسی.خداروخوش نمیاد من همش راهنمایی کنم ولی دریغ از یک اعتبار یا سپاس اونوقت چ انگیزه ای داشته باشم ک شارژارو همیشه درلحظه بتون بگم یا راهنمایی کنم لطفا بهمون روحیه بدین
پیشبینی من زدم یه شارژ میده که ,چجوری واسه شما دوتاس؟
(14-08-2015، 04:46 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشبینی من زدم یه شارژ میده که ,چجوری واسه شما دوتاس؟

سلام

راستش من همون اول ( ساعت 13 بعد از ظهر امروز ) که پیش بینیمو فرستادم 2000 تومن بود.چند دقیقه بعدش شد 1000 تومن.