موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دیروز یکی از بچه ها گفت یه بار فرستاده لغو کرده دوباره ک نتیجه رو فرستاده شده شارژ دو تومنی.آیا واقعا گفت؟یعنی الان ما دوباره بزنیم دو هزار میشه؟
اونایی ک متولدین هفتاد به بعدهستین شارژ جوانان دریافت کنید کدشارژ به این طریق واردکنید ستاره 111ستاره 124کدشارژ#بزنید وصدتا پیامک رایگان دریافت کنید من خودم بیشتر مواقعی ک گوشیموشارژ میکنم از این طریق استفاده میکنم وصدتاپیامک رایگان میگیرم
*111*124*ramz#
من الان بازی قبلی رو لغو کردم این بازی فرستادم نوشته شارژ  2000 تومنی ( 2 شارژ 1000تومانی)
من لغو کردم فرستادم بازم گفت 1000 چرا این مدلی شده. شاید 2 تا هزار نده و ایراد سیستمی باشه، چون دیروزم یکی لغو کردم دوباره فرستادم بار دوم نوشت شارژ 1000 Sleepy.gif
بچه ها میخواستم تست کنم لغو کردم دوباره فرستادم الان 1000 شد  ای کاش لغو نمیکردم Undecided.gif
آقا حسین ینی اگه دهه هفتادی نباشی صدتا پیام فعال نمیشه Undecided.gif
(14-08-2015، 05:33 PM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها میخواستم تست کنم لغو کردم دوباره فرستادم الان 1000 شد  ای کاش لغو نمیکردم Undecided.gif

Biggrin.gif دستت درد نکنه آخه چیکار داشتی تست کنی از دو تمون بالاتر که نمیره. ما 1000 بهمون داده لغو میکنیم به امید دوتومن Tongue.gif شما چرا
پیش بینی مهلتش تموم شد؟
میگه به ازای هر پیش بینی درست 100 امتیاز خواهی گرفت Huh.gif
(14-08-2015، 06:05 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی مهلتش تموم شد؟

نه تموم نشده باید قبلی رو لغو کنی بعد اینو بزنی
(14-08-2015، 06:09 PM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(14-08-2015، 06:05 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی مهلتش تموم شد؟

نه تموم نشده باید قبلی رو لغو کنی بعد اینو بزنی

قبلی ها رو که قبلا لغو کردم بازی دیروز رو هم اصلا شرکت نکردم