موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(13-08-2015، 10:38 AM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز روز جهانی چپ دستاست.....هرکی چپ دسته روزش مبارک Heart.gif
من من من . روزم مبارک Biggrin.gif
(13-08-2015، 10:44 AM)وحـــــید1212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سرعت اینترنت سیم کارت 4G تو منطقه ای ک 2G فقط میگیره بیشتره؟؟؟

منطقه ای که فقط تحت پوشش 2g باشه ,3g &4g ساپورت نمیشه.
باید امتحان کنی و ببینی 4g اونجا ساپورت میشه یا نه.
سرعت هر کدوم از نسلها ,مجزا هست و هر کدوم به صورت جداگانه پهنای باند براشون تعریف میشه داخل شبکه.
همه BTS ها ,یعنی دکلها در سطح مناطق مختلف دارای هر سه نسل نیستن و به مرور زمان ارتقاع پیدا میکنن.
اصطلاحا به این نوع ساختار BTS که در ایران استفاده میشه ,سلولی میگن ,یعنی دکلها به نوعی از همدیگه تغذیه میشن و همین باعث افت و خیز شدید دریافت دیتا و مشکلات متعدد میشه.
سلام هرمی همراه اول غیرفعال شده؟
(13-08-2015، 10:50 AM)babaee.arman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز تخفیف همراه اول هست؟

40 رو بفرست به 201013
شارژ 10تومنی رو 7تومن بخر
لغوشم با ارسال تاب خاموش  به 201013
دوســــتان یه تاپیک ایجاد کرده ام در مورد اینترنت 3Gتوضیحاتی داده ام + روش دریافت تنظیمات

اگه شما هم سـوالی در مورد 3جی 4جی دارید اونجا بپرسید من ب تمام سوالات جواب میدهم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(13-08-2015، 11:01 AM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام هرمی همراه اول غیرفعال شده؟

نه غیرقعال نشده همین الان یه نفر کد من رو زد برام پیام اومد
لغوهرمی همرا اول چجوریه چجوریه
(13-08-2015، 11:30 AM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغوهرمی همرا اول چجوریه چجوریه

ارسال (و خاموش) به 205079
ﺷﺎﺭﮊ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ
ﺳﺎﻋﺖ 19:35
-1 ﺑﺮﺩ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
-2 ﻣﺴﺎﻭﯼ
-3 ﺑﺮﺩ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ
ﺑﻪ 203060
** ﺳﺎﻋﺖ 17 ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺑﺰﻧﯿﺪ
(13-08-2015، 12:03 PM)وحـــــید1212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ
ﺳﺎﻋﺖ 19:35
-1 ﺑﺮﺩ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ
-2 ﻣﺴﺎﻭﯼ
-3 ﺑﺮﺩ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ
ﺑﻪ 203060
** ﺳﺎﻋﺖ 17 ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺑﺰﻧﯿﺪ

بچه ها شارژ  2000 تومنی میده  مگه میشه مگه داریم