موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-08-2015، 07:24 PM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-08-2015، 07:17 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*امروز*
1000تومان شارژهدیه برای همه
بدون قرعه کشی
همین الان 1 رو بفرست
این همون زبان انگلیسیه ایرانسله.به نظرتون بع خطا جدید میده 737863
1رو فرستادم هنو پیام عضویت نیومده

برای من اومد تبریک نگفت لغوکردم...
203860 به همه میداد یا فقط سیمای جدید؟
(09-08-2015، 07:26 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 10ی هم همین روزا فعال میشه ، شما ک میگفتین 737864 فعال نمیشه ولی شد

دوســــــت عزیز

بــــــــــــلــــه همین روز هست که فعال بشود .همچنان منتظر باشید تا فعال بشود
(09-08-2015، 07:30 PM)MaHvAsH BaNo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
203860 به همه میداد یا فقط سیمای جدید؟

من ک قبلا گرفته بودم باز بهم داد
(09-08-2015، 07:23 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه هااااااااااااااا کسی نبود با هم گروه تشکیل بدیم مسابقات رو تست کنیم؟
بخدا من وقت ندارم وگرنه دوس دارم کمک بدم و آماده خور نباشم
بخدا 20 تا مقاله انگلسی باید بخونم برا پرپوزال Sad.gif
ارسال1ب737863
اسش اومد واسم شارژ میده؟ یا نع
حامد شما ب کارمندی ایرانسلتون برس لازم نیس طعنه بزنی ، ولی وقتی فعال شد میام کلی بهتون میخندم Biggrin.gif
یاس کبود ممنون ، من خودمم تنهایی میتونم تو 2 3 دیقه مسابقات 8282 رو تست کنم همشونو والا ولی محدودا هم هستن و این ک باید چن بار تست بشن
(09-08-2015، 07:36 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال1ب737863
اسش اومد واسم شارژ میده؟ یا نع

نميده
(09-08-2015، 07:36 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حامد شما ب کارمندی ایرانسلتون برس لازم نیس طعنه بزنی ، ولی وقتی فعال شد میام کلی بهتون میخندم Biggrin.gif
یاس کبود ممنون ، من خودمم تنهایی میتونم تو 2 3 دیقه مسابقات 8282 رو تست کنم همشونو والا ولی محدودا هم هستن و این ک باید چن بار تست بشن

من بیکار باشم تست میکنم
همیشه شاید نتونم
واسه این نمیام جلو
شرمنده
737604 ظاهرا تموم شده میگه از ساعت 18 تا 24 وقت دارین شارژتونو بگیرین Biggrin.gif چ مسابقات جدیدی