موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-08-2015، 06:10 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-08-2015، 06:03 PM)زنفون2 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره من گرفتم

دوست عـــــزیز

م جان این نت ایرانسل چ شد جواب گرفتی؟ Biggrin.gif

دوست عـــــزیز
نه  ح  جان بیخیالش شدم  Shy.gif
مرحله 2رودوباره ارسال كن
من یه دونه گرفتم و دوتا هم سوال فرستاد به جای شارژ
(10-08-2015، 06:11 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من زدم nb 129
نوشته باتشکر از شما نتیجه ی درخواستی به زودی برای شما ارسال میشود؟؟؟؟؟
دوباره بفرست
کارت شارژ رو میگه استفاده شده است ؟!
(10-08-2015، 06:14 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه درسته
(10-08-2015، 06:14 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-08-2015، 06:14 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه درسته

نه برای من یکیش اینطوری میگه

ب منم استفاده شده داد... Sad.gif
جواب منو ببنید:

معلومه که قانونو بلدی
*
جدیدترین آهنگ های پیشواز
با ارسال6930به8494
*
مسابقه جزیره گنج
*
13.وقتی داخل هواپیما مستقر شدی اولین کاری که باید انجام بدی چیه؟
25.بستن کمربند ایمنی
26.بازی با موبایل
*
ارسال پاسخ با یک فاصله بعد از AB
مثال:
AB 5
بمن شارز استفاده شده داد و دوباره زدم گفت گرفتید Angry.gif