موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-08-2015، 03:11 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب

میشه 1 نفر شارژ هایی که فعاله رو بگه ؟

ممنون میشم  Heart.gif

ی چند روزی نبودم

هرمی ایرانسل وهمراه اول فعاله
(15-08-2015، 03:28 PM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 03:26 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 03:14 PM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونی باز هم شارژ رایگان ببری نامحدوووووووووووود
و به دوستات هم این فرصت رو بدی که شارژ دریافت کنند
در طرح "دعوت از دوستان"
برای شروع عدد 1 رو بفرست به شماره 203334
و پیام دریافتی رو بخون.

دوستان کسی از این طرح دعوت از دوستان خبر داره چطوری باید عضو بشویم?
من هر چی 1را میفرستم میگه کلید واژه درست نیست

اینک قبلا شارژ هرمی میداد الانم فعال نیست

چه زمانی شارژ هرمی میداده?

اوایل خرداد
دوستان کسی تازه از هرمی ایرانسل شارژ گرفته؟کدمو زدن پیاماشم اومد اما 1000 رو که فرستادم شارژو نداد Sad.gif
(15-08-2015، 03:33 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی تازه از هرمی ایرانسل شارژ گرفته؟کدمو زدن پیاماشم اومد اما 1000 رو که فرستادم شارژو نداد Sad.gif

شاید هنگ یه کم صبر کن یا چند بار 1000 بفرست
نمیدونم کسی قبل من هرمی 737112 رو گذاشته یا نه تا اونجایی که من نگاه کردم ندیدم

ارسال davat به 737112

بهتون ی کد میده باید 5 نفر ارسال کنن شارژ 1000 تومنی برنده بشید ( ایرانسل )
منم همین مشکل رو داشتم تا اینکه چن بار فرستادم
آخرش مجبور شد بده Angel.gif
من هرمی همراه اول گرفتن کد شارژشو وقتی وارد میکنم میگه اشتباهه یا قباا استفاده شدع برا کسی پیش اومده Sad.gif
شارژ هرمی های ایرانسل از دیروز فعال غیر فعال میشن اول ۱۰۰۰رو بفرستید به 737462الان غیر فعال شده Undecided.gif
اگه تبریک گفت یا گفت به دوستاتون بگید کد رو بزنن 
اونوقت کد رو به دوستانتون بفرستید
(15-08-2015، 03:37 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم کسی قبل من هرمی 737112 رو گذاشته یا نه تا اونجایی که من نگاه کردم ندیدم

ارسال davat به 737112

بهتون ی کد میده باید 5 نفر ارسال کنن شارژ 1000 تومنی برنده بشید ( ایرانسل )

آقا سعید این خبر ک قدیمیه تو خود سایت ایرانسل هم هست، ولی چون یه عده میگفتن کد استفاده شده میده و یه عالمه دعوت کردن چنتا شارژ داده من تا حالا نزدم. ینی شما امروز ازش گرفتین؟ همچنین گفتن برگذارکنندش همونیه که مسابقه 710 گذاشت و شارژای چند روز آخر رو بیشترش نداد و تبریک نمیفرستاد Sad.gif
737112 حرف از شارژ میزنه ولی حتی جواب سوالشم دادم . بعد پیام داد ممکنه برنده شده باشی 9 رو فرستادم

بعد گفت جایزه ثبت نشده

اساتید ممکنه امروز شارژ بده ؟ یا اینکه آپدیت نشده

______

نه ساحل جان من خودم کد گرفتم اما دیدم نوشته 5 نفر دیگه نزدم . حوصله میخواد 5 نفر منتظر بشی بزنن تا شارژ گیرت بیاد .