موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان
شارژ پیش بینی روز پنج شنبه واسه کسی اومد؟!
(15-08-2015، 12:08 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
شارژ پیش بینی روز پنج شنبه واسه کسی اومد؟!

سلام نه هنوز عزیزم
شارژ که نیومد ولی پیام تبلیغ اومد 200 کم کرد
(15-08-2015، 12:18 PM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ که نیومد ولی پیام تبلیغ اومد 200 کم کرد

این سومین پیام تبلیغاتیه که میاد یعنی 600.
خداکنه همون 2 تومنی که گفته رو بده
سلام تخفیف شارژ همراه اول
شارژ 10 هزار تومن میده 6500
3500 تخفیف
با ارسال 7 به 205079
ن آقا حسین همراه اول من خاموشه وقتی روشن میکنم شارژو چک میکنم کسر میکنه،
(15-08-2015، 12:33 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ن آقا حسین همراه اول من خاموشه وقتی روشن میکنم شارژو چک میکنم کسر میکنه،

یه راهم هست که با سیم کارتی بزنی که موجودی نداره این روش تست شده و  حتی 200 تومن اولم کم نمیکنه Biggrin.gif
(15-08-2015، 12:30 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه ایده دارم واس اینکه شارژتونو نخوره همرااول خودمم همیشه اینکارو میکنم.همرااولتونوخاموش کنید فقط عصرا ک میشه روشن کنید چون شما پیام واستون فرستاده شده ازطریق سامانه پس بنابراین باروشن کردن گوشی بلافاصله پیام تبریکش میاد.اینجوری شارژتونم نمیخوره روش کاملاتست شدس

قبلا از این روش استفاده میکردیم ولی الان دیگه جواب نمیده
لغو مسابقه کلمدون (همراه اول) چیه دوستان؟شمارش اینه: 205032
(15-08-2015، 12:39 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو مسابقه کلمدون (همراه اول) چیه دوستان؟شمارش اینه: 205032

ارسال 1off به 205032