موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-08-2015، 07:56 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواباش به ترتیب :

2
1
1

شارژ دادش

بزنین

هزینش چقدره
(18-08-2015، 07:54 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خ شما صحیح بود امتیاز شما: 100
عضویت در سرویس مجله همراه و دریافت 1000 امتیاز در مسابقه با ارسال عدد 1 به 737622!!
-
میدونی مخفف f-1 کدام گزینه زیر هست؟
1. Formula One
2. Ferrari
برای پاسخ عدد گزینه مورد نظر را ارسال کنید. برای راهنمای سوال h را ارسال کنید.
چی میشه ؟؟؟من سوال اولیشو زدم مرسدس بنز...این دومیشه
(18-08-2015، 07:57 PM)porak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 07:56 PM)masoud25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواباش به ترتیب :

2
1
1

شارژ دادش

بزنین

هزینش چقدره

فک کنم هرکدوم از ج ها 120 تومنه راحتم شارژو میده فک کنم محدود هم نیس . حرفی از محدودیت نزده .
به من که اصن سوال نمیده؟! Undecided.gif
هرمی ایرانسل فعال شد
(18-08-2015، 08:00 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من که اصن سوال نمیده؟! Undecided.gif

چند دقیقه صبر
(18-08-2015، 08:03 PM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی ایرانسل فعال شد

چرا پیامش نمیاد ؟!
به منم شارژ داد مرسی
برای من که در مورد ماسکو اب کردن شکم و صورت توضیح داد
Biggrin.gif
1رو فرستادم
این مسابقه سه سوالیه شارژ میده یا نه ؟