موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
معرفت داشته_ن وقت اضافي وحوصله
ایرانسل 1000 تومن شارژرایگان بگیر، ایران رو بگرد 1500نفر اول، ارسال 1به205750
تست کردم نداد.ولی بازم تست کنید.
شارژ پیشبینی سپاهان نیامد؟؟خطم خاموشه
(15-08-2015، 05:11 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تست كردم نداد
ببينيداين شارژهاواسه تشويق مشتركان ايرانسله كه باپيامك انبوه واين حرفابگيرن ن اينكه هميشه يك عده خاص مث ماهابگيرنش بعدازاينكه چندبارباپشتيباني تماس گرفته بشه مشكوك ميشن چطورچندنفرتو_يك زمان خاص زنگيدن وبقيه ماجرا
(15-08-2015، 05:08 PM)Amir hossein 11 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 05:01 PM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازروزي كه شروع كرديدبه زنگيدن به پشتيباني شارژهاكه چرافلان شارژ نميادفلان شارژبه من نرسيد_فلان تخفيف فعال شده ازيكي كم شده ازكارت ازمن نشده واين حرفا_شارژافاتحش خونده شدنفم كه نيستن ندونن ي جاي دارن شارژرايگان ميذارن

البته هفته قبلم شنبه شارژ نبود اما یکشنبه کلی شارژ فعال شد (2000 و 5000) شاید این هفته هم مث هفته قبل بشه

(15-08-2015، 05:11 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تست کزدم تبریک نگفتاصن حرفی از شار نزده
ژ
الان تستر های تا÷یک کیا هستن؟
اگه تستر نداره بیاید یه گروه تشکیل بدیم خودمون تست کنیم که یکی مثل این شخص نیاد همه رو یجا تست کنه اذیت بشه
این مسابقات رو با مودم gsm تست میکنم که سیم کارت میخوره و سرعت تست میره بالا فقط کافیه یبار مسابقات رو تو درافت ذخیره کنی و بعد فقط ارسال رو بزنی
این همراه اولم دیگه شورشو در اورده.امروز 3 تا پیام تبلیغاتی فرستاده.ولی ادعا میکنه که خطا شلوغه و نتونسته هنوز شارژ پیش بینی 5شنبه رو بفرسته.
من موندم چرا وقتی تبلیغات میفرستنو هزینه کم میکنن خطا شلوغ نیس ولی برا واریز شارژ خطا شلوغه.
مهدی من خودم +چند نفر دیگه که یکیش zzzz هست تست میکنیم بهشون تعدادی مسابقه دادم. ولی الان دلش خواسته بیشتر تست کنه...