موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-08-2015، 06:03 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
porakhossin.shمهلت استفاده از1گیگ اینترنت همراه هدیه:تا سه شنبهاعتباربسته:*141*28#بچه ها الان ی گیگ نت بهم داد ایرانسل ولی من هیچ کدی نزدما خودش همیجوری دادب منم داد البته خودش پیام میده
------------
بله کاملا درسته باید خودش پیام بده بهت وگرنه نمیده اعنبارشم 3روزس

این شارژارو چ قیمتی میدی داش??
sasaloohossin.shمهلت استفاده از1گیگ اینترنت همراه هدیه:تا سه شنبهاعتباربسته:*141*28#بچه ها الان ی گیگ نت بهم داد ایرانسل ولی من هیچ کدی نزدما خودش همیجوری دادتخفیف نت الان چی فعاله
-------------
Ozv jomlak
Ozv emshal
ارسال ب 8282 درضمن از کارت عابر پول کسر میشه نه شارژت
(15-08-2015، 06:10 PM)porak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 06:03 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
porakhossin.shمهلت استفاده از1گیگ اینترنت همراه هدیه:تا سه شنبهاعتباربسته:*141*28#بچه ها الان ی گیگ نت بهم داد ایرانسل ولی من هیچ کدی نزدما خودش همیجوری دادب منم داد البته خودش پیام میده
------------
بله کاملا درسته باید خودش پیام بده بهت وگرنه نمیده اعنبارشم 3روزس

این شارژارو چ قیمتی میدی داش??

این رایگان و فقط خودش فعال میکنه
شارژ اومده؟  اینا چین؟  OZV JOMLAK 
OZV EMSHAL
دوستان این نت رو به من هم داد
مهلت استفاده از1گیگ اینترنت همراه هدیه:تا سه شنبهاعتباربسته:*141*28#بچه ها الان ی گیگ نت بهم داد 

ولی اعتبار که میگیرم میزنه 0 ریال 

اصلا رو چه حسابی ب من اینترنت داده

حیف که گوشیم ساده است والا استفاده میکردیم 
Shb. Rhmشارژ اومده؟  اینا چین؟  OZV JOMLAK OZV EMSHAL
------------
نه اینا تخفیف نت هستش ک فعلا فعالن واس اونایی ک میخان بخرن
(15-08-2015، 06:29 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Shb. Rhmشارژ اومده؟  اینا چین؟  OZV JOMLAK OZV EMSHAL
------------
نه اینا تخفیف نت هستش ک فعلا فعالن واس اونایی ک میخان بخرن

مسابقه ای به اسم EMSHAL فکر نکنم وجود داشته باشه
فکر کنم منظورت mashal بوده
Evenfallhossin.shShb. Rhmشارژ اومده؟  اینا چین؟  OZV JOMLAK OZV EMSHAL------------نه اینا تخفیف نت هستش ک فعلا فعالن واس اونایی ک میخان بخرنمسابقه ای به اسم EMSHAL فکر نکنم وجود داشته باشهفکر کنم منظورت mashal بوده
----------
اره معذرت MASHAL هستش اشتبا تایپی بود
این دو تا تخفیف نت مثل هم تخفیف میدن بچه ها؟
*امروز*
1000 تومان شارژ هدیه مسابقه برای همه
بدون قرعه کشی
همین الان 1 رو بفرست