موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-08-2015، 03:36 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا اسنایپر من فعلا نت ندارم وگرنه شاید سایت ایرانسلم مسابقشو زده باشه که نحوه شارزدهی بچصورته و اگه نوشته باشه بعنوان مثال شارز روز ارسال پیامک انبوه به چند هزار نفر اول و یا شارز فقط در روز شروع مسابقه و اگه مدت زمان مسابقه هم طولانی باشه شاید امیدی باشه Sleepy.gif

شرمنده بابت اسپم

توپ و تور (737864) جزء جشنواره بزرگ تعطیلات تابستونی هست ک تا 10 مهر ادامه داره

جشنواره 135 هزار تا شارژ داره ک روز ارسال پیام انبوه میده
(07-08-2015، 05:56 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-08-2015، 04:57 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شــــاید بیاد.
آخه دیروز5شنبه شارژ اومد.اصلا هیچکس
فکرش رو نمیکرد شارژ بیاد

وادیروز چه شارژی بود؟ Sleepy.gif

یک به ۷۳۷۸۶۴
بچه والیبال پیش بینیش غیر فعاله
737864 که به من شارژ نداد چطور لوش کنم؟
(07-08-2015، 06:14 PM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737864 که به من شارژ نداد چطور لوش کنم؟

L ب 737864
(07-08-2015، 06:12 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه والیبال پیش بینیش غیر فعاله

منم از ظهر ساعتای 2  3 تا الانا هرچی میزنم غیر فعال هست والیبال  Tongue
والیبال فعال نمیشه؟
یه سوال وقتی بازی های دیرو ز رو پیشبینی کردیم الان بخوایم بازی های امروز رو پیشبینی کنبم فقط امتیاز میده حالا چکار کنیم؟با تشکر.
والیبال هنوز تبریک بازی دیشبو نگفته

ولی من الان م 1000 فرستادم شارژ درست داد
(07-08-2015، 07:30 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والیبال هنوز تبریک بازی دیشبو نگفته

ولی من الان م 1000 فرستادم شارژ درست داد

ب من گفت استفاده شدس.. پس باید منتظر هنوز بمونم