موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-08-2015، 08:04 PM)rtmreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 737605 بعد از فرستادن 105 میگه از ساعت 18 لغایت 24 25 مرداد فرصت دارید شارژ خود را دریافت کنید !!؟؟؟

دیگه حتما تمام شده ک اینجور میگه
737605 تموم شده یا هنوزم میده???
737605 بچه ها شما از این گرفتین الان؟اخه میگه از ساعت 18 تا 24 مهلت داری بگیری
کسی گرفته الان؟
امیر اره همونه اینجور زود ج میاد
S. STARآقا حسین برگذار کننده نوشتین: حصین این برگذار کننده اش چقد عجیبه چرا برگذارکننده شرکت های قبلی برگذارکننده مسابقات ایرانسل نیستن
---------
والااون حصین خودش بود من دس نزدم دقیقا همون پیامی ک برام اومد رو فرستادم اینجا ک همه ببینن.درهرصورت مرام داشته باشن اونایکه شارژارو میگیرنو میزنن تو گوشیشون فکر اینم بکنن چش بضیا کور میشه تا این شارژا بشما برسه و استفاده کنید پس اعتبار این اشخاص رو داشته باشیم همیشه.و من الله توفیق
(16-08-2015، 08:06 PM)porak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737605 تموم شده یا هنوزم میده???

بعید میدونم دوست عزیز دیگه بده
737605 این سامانه تا8 بیشتر شارژنمیده پس اینکه میگه از 6تا12 وقت دارید یه چیز فیکه
فک کنم 737863شارژ میده
اون دوتا کد که گفتید تموم شده عایا؟؟؟؟ Undecided.gif
(16-08-2015، 08:28 PM)porak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم 737863شارژ میده
به منم اومد اس از همین شماره 1 رو فرستادم ولی هنوز ج نداده