موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-08-2015، 12:05 AM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کدو زدم شارژی در کار نبود..شما نزنید دیگه شارژ ازتون کم نکنههه...شبتون خوش

به منم همینو گفت.کسی از این سامانه شارژ گرفت?
اینهمه الکی عضو شدیم و ظاهرا گفتن برا عضویت هم شارژ کم میکرده خداکنه شارژ کم نکرده باشه من بعدم لغو میکنم اگه تا اون موقع پیام نده خوبه Sad.gif
(17-08-2015، 12:05 AM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سامانه حصین که مثلا دومرحله ای هستش رانزنید دزدی علنی هستش

کسی شارژ گرفت
واسه منم گفت جز ۲۰۰۰نفر نیستید Sad.gif
امروز هر چی شارژ گرفتیم همونقدرم ازمون کم کرد این مسابقات Sad.gif
دوستان این مسابقه های دو مرحله ای درصورتی که شارژ میدن که وقتی همون موقع مرحله دوم رو میزنی بگه قرار بود مرحله دوم رو فردا بزنید...اون موقع اخر شب ش میده
اصلا مرحله دوم رو نزنید لغوش کنید میگه جزو 2000 نفر نبودید!! اصن مگه گفته به 2000 نفر میده؟!!! Sad.gif
من میگذارم واس فردا مرحله 2 رو
شاید داد
اگه نزنیمم و لغو کنیم بازم فردا یه اس میده و شارژ کم میکنه
مسابقات روتست نكرده ميدن دست ملت اونوقت يكي به زوز500گرفته بايدهمشوبده جاضررش بابا_دقت كنيداكه خودتون گرفتيدبه بقيه بگيد
(17-08-2015، 12:24 AM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-08-2015، 12:03 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-08-2015، 11:55 PM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ویرا رو من کسیو میشناسم ک با ده پونزده تومنم میفروشه.خواستین بگین معرفی کنمش بهتون

مگ
میشه؟کلاهبردار نباشه؟

نه اینا حتی به عنوان فروشنده معتبرم انتخاب شدن.من خودم یه بار یه نرم افزار خریدم ازشون

عامو داری سرشو شیره میمالی تو خصوصی بمال!این آدمایی که تو میگی خودشون رایگان از یه جایی دانلود میکنن بعد میفروشن،لینکش دستم بود اما چون لازم نداشتم دانلود نکردم،در ضمن اینجا تاپیکه شارژه