موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آقا جریان این پیام چیه؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟ دکوراسيون و چیدمان:
اگر نور فضای مورد نظرتان کم است ولی دوست دارید طرفین پرده محیط‌‌ تان دکور با پارچه‌ای ضخیم هم بخورد‌، در صورتی که دو طرف پنجره دیوار خالی وجود دارد‌، ریل پرده را بزرگ‌تر نصب کرده و دکورها را در واقع روی دیوار نصب کنید تا فضایی از پنجره را اشغال نکرده و جلوی نور را نگیرند‌.

*قطع دریافت روزانه،باارسال
L

از 8282 اومده
(20-08-2015، 03:31 PM)Shb. Rhm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هعی ما ک از کاربر ویژه شدن هیچ خیری ندیدیم از موقعی ک من کاربر ویژه شدم ادمین رفته جایی دسترسی به نت نداره!!!
کدای غیرمحدود که چند روز پیامک میشد و محدودا هم که معمولا 15 تا 20 مین بعد تموم میشد و اگه ادمین هم بود فکر نکنم بعضی محدودا که سریع تموم بود رو متوجه میشد (البته بعضیاش هم که فقط ب جدیدا میداده) با اینحال شاید ادمین بیاد ویژه رو تمدید کننSleepy.gif
(20-08-2015، 03:47 PM)armangoli2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا جریان این پیام چیه؟ کسی میتونه راهنمایی کنه؟ دکوراسيون و چیدمان:
اگر نور فضای مورد نظرتان کم است ولی دوست دارید طرفین پرده محیط‌‌ تان دکور با پارچه‌ای ضخیم هم بخورد‌، در صورتی که دو طرف پنجره دیوار خالی وجود دارد‌، ریل پرده را بزرگ‌تر نصب کرده و دکورها را در واقع روی دیوار نصب کنید تا فضایی از پنجره را اشغال نکرده و جلوی نور را نگیرند‌.

*قطع دریافت روزانه،باارسال
L

از 8282  اومده

Stop بفرس به ۸۲۸۲، ببین کدوم مسابقه هات فعاله، لغوشون کن
(20-08-2015، 03:29 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737176
737956
بود تموم شد فعلا هیچی نیست

مسابقه هایی ک تاریخ اتمامشون آخر مرداده و شارژاش تموم نشده هنوز مونده یا تموم شدن
امروز هم شارژی هس یا تمومه دیگه
شارژ هدیه 1000 تومنی همراه اول
برای همه شرکت کننده گان فقط امروز
دریافت کارت شارژ با ارسال 5 به 203340
قیمت 100
(20-08-2015، 03:56 PM)porak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز هم شارژی هس یا تمومه دیگه

دو تا ایرانسل بوده تموم شده الان یه همراه اول
203340 مگه 2 رور پیش نبود؟
من که اینو زدم حرفی از شارژ نزد
دوستان پیش بینی امروز همراه اول چی بود؟