موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.قابل توجه تمام دوستان سامانه ی هرمی همراه اول از امروز صب هرچی شماشارژ بگیرید کلا پین اشتباه یامسدودی میده پس مواظب باشید احیانا اگ کسی میخاد بزنه واس شارژ فعلادست نگه داره تا سامانش درست شه.درپستهای بعدی اطلاع رسانی میکنم براتون
خب مجبور بودید بگید شارژ 10تومنی رو مفتکی میگرفتیم؟؟؟؟ :| کارمنداش هیچی بلد نیستن والا ، هرکدوم ی چیزی میگن
در کل همه میگفتن متغیره ینی شاید باز 5ی رو بدن 2تومن ،
همچینم مجانی نبود.از من پول کم کردن نامردا
اخر نفهمیدیم این شناسه ها فعال میشه یا نه؟؟
ناصر فعالن ولی فعلا تخفیف 3هزار تومنیه ، ینی 10تومنی رو میدن 7 تومن ،
دیگ تا ماه جدید همین تخفیف رو قائل میشن برا همه ، مگه این ک ب امید ماه جدید باشیم ک تخفیف بیشتری بذارن
کدوم بیشتر عمر میکنه؟
1کلاغ
2لاکپشت
شارژ1000نفراول
پاسخ به3سوال مسابقه 737177

این الان برام اومد میده یا نه Huh.gif
ن تمام شده!
(15-08-2015، 11:13 AM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز کم کرد؟
چند کم کرد؟
(15-08-2015، 11:26 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 11:13 AM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز کم کرد؟
چند کم کرد؟

نه ده عملکرد گرفتم از حسابم.همون روز 12 کم شده. یکی زده بود پرداخت قبوض 3000 تومن ولی کنارش منفی نبود باز زیرش نوشته بود سند اصلاحیه 3000 تومن ک منفی کنارش بود.چند تا همینجوری بود.میرم پرینت حساب میگیرم ببینم چقد کم کردن
اون تخفیف شارژ ایرانسل که شارژ ده تومنی رو 3 تومن میداد.
من برای 7 تا خط گرفتم همش کم میکرد از حسابم و بعد اصلاحیه میخورد و پول به حسابم برمیگشت.
نهایتا بابت 7 تا شارژی که گرفتم فقط 3 تومن از حسابم کم کرد.