موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
1 گیگ نت رایگان منم فعال شد Exclamation.gif

_____ روش فعالسازیِّ ____
اون دوستانی که زیاد از سیم خود استفاده نمیکنن روشن کنن یه کم وبگردی کنن

بعد از 1 ساعت ایرانسل 1 گیگ واسه تون فعال میکنه Lightbulb.gif
(16-08-2015، 12:56 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولادت با سعادت حضرت معصومه علیهاالسلام و روز دختر بر همگان مبارک باد
---------
ارسال 4 به 20280 شانستو واسه برنده شدن شارژ 100هزار تومنی افزایش بده هزینه هر پیام 150تومن.گویا بازم فعال شده این سامانه 100تومنی چون الان پیامش اومد برام

ممنون از اطلاع رسانیت

ممنون میشم یکی که قشنگ وارد هست به این نوع شارژ گرفتن روششو از اول توضیح بده و اینکه آیا 100% فعال شده ؟ به پشتیبانی زنگ بزنم بهم میگه فعالع یا خیر
دوستان این سامانه صد تومنی باید تبلیغاتی فعال باشه؟ دفعه قبل فعالش کردم و واسه مسابقه عددو ارسال کردم سوال نیمد.
توضیح بدید
(16-08-2015، 12:56 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولادت با سعادت حضرت معصومه علیهاالسلام و روز دختر بر همگان مبارک باد
---------
ارسال 4 به 20280 شانستو واسه برنده شدن شارژ 100هزار تومنی افزایش بده هزینه هر پیام 150تومن.گویا بازم فعال شده این سامانه 100تومنی چون الان پیامش اومد برام

منم روز دختر و ولادت حضرت معصومه رو به تمام دخترای ایران زمین تبریک میگم .
دوستان اگه کسی در مورد این سامانه توضیح بده ممنون میشم
این همون انگلیسی فرانسوی هس که تاحالا کسی ازش نگرفته
اون ۱۰۰ت که دفعه قبل ازش گرفتیم یچی دیگه بود شمارش
دوستان اگه کسی در مورد این سامانه توضیح بده ممنون میشم
[/quote]

والا سری قبل ده تا سوال نسبتا سخت پرسید ک البته بچه واسش تاپیک زدن و راحت میشد جوابارو داد،بعد از ده روز شارژارو داد البته یکم اذیت کرد ولی اخرش داد،
البته اون صد تومن قبلنی شمارش 20211 بودش
(16-08-2015، 01:04 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این سامانه صد تومنی باید تبلیغاتی فعال باشه؟ دفعه قبل فعالش کردم و واسه مسابقه عددو ارسال کردم سوال نیمد.
توضیح بدید

بله حتما باید فعال باشه .

اکثرا شارژ100رو گرفتن اگ ب شما ندادن زنگ بزنید پشتیبانی پیگیری کنید
جوابشاونو دارید بچه ها
بچه ها این 737112 دوباره ب اونایی ک گرفتن میده؟
بازی منچستر سیتی و چلسی پیش بینی نداره؟