موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-08-2015، 06:40 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک!!!!!!
مشترک گرامی شما برنده شدید

برنده چی
(10-08-2015، 06:42 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-08-2015، 06:40 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تبریک!!!!!!
مشترک گرامی شما برنده شدید

برنده چی

نمیدونم 8282بهم داد Undecided.gif
دوستان راهی نیست سیم کارت مسدود شده دوازده ساعت ایرانسل قبل از دوازده ساعت باز بشه ؟
(10-08-2015، 06:58 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان راهی نیست سیم کارت مسدود شده دوازده ساعت ایرانسل قبل از دوازده ساعت باز بشه ؟

نه راهی نیست
کسایی که کد استفاده شده نگران نباشن شاید بازم بعدا بگه اگه کدتون مشکل داشت عدد700بفرستین شارژ سالم دریافت کنین
این مسابقه ی nbard که میگه کد درخواستی شما در حال حاضر در دسترس نمیباشد چیکارش کنم؟
(10-08-2015، 07:07 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه ی nbard که میگه کد درخواستی شما در حال حاضر در دسترس نمیباشد چیکارش کنم؟

مرحله دو رو دوباره بغرست میده
(10-08-2015، 07:07 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکباردیگه سریع کد دوم رابفرست،واسه من یکیش اینجوری شد،دوباره فرستادم شارژو داد،،،البته شانس هم تاثیرداره

اگه همون موقع بفرستی جواب میده
(10-08-2015، 07:09 PM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحله دو رو دوباره بغرست میده

گفت شما کارت شارِژ خود را دریافت کرده اید. Sad.gif