موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
درود دوستان ببخشید خارج از موضوع تاپیک کامنت میذارم
سیمکارت هدیه 4 جی از ایرانسل واسم اومده طبق دفترچه واسه فعال سازیش عمل کردم یعنی شماره رو 2101فرستادم اما سه روزه که هنو فعال نشدة چیکار باید انجام بدم؟ مجددا عذر میخوام
توپ و تور به اونایی که نگرفتن داره میده
1 به 737864
(16-08-2015، 07:24 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سیمکارت هدیه 4 جی از ایرانسل واسم اومده طبق دفترچه واسه فعال سازیش عمل کردم یعنی شماره رو 2101فرستادم اما سه روزه که هنو فعال نشدة چیکار باید انجام بدم؟ مجددا عذر میخوام

چند بار شماره رو بفرست
ولی تا یک هفته هم طول میکشه
از من یک هفته شد و فعال شد
(16-08-2015، 07:24 PM)Amir Pax نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوز تا یک هفته وقت داری.
مراحلش رو که سریعتر فعال شه ساحل خانوم میدونه .
اگرم نه خودش یک هفته بعد فعال میشه .
ابتدابه 700بزنگ تاباشماره قبليت ست كنن وبعده اون
*140*5#
(16-08-2015، 07:30 PM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوز تا یک هفته وقت داری.
مراحلش رو که سریعتر فعال شه ساحل خانوم میدونه .
اگرم نه خودش یک هفته بعد فعال میشه .
من برا فعال کردن سیم کارت هدیه رفتم نمایندگی ایرانسل با کارت ملی ثبت نام کردم به خونه نرسیده بودم فعال شده بود
شارژ ایرانسل 25 مرداد
با سلام . برای دریافت شارژ ابتدا یه پیامک خالی به شماره ی 84212 بفرستید
.بعد فردا  RN CHJ
رو به 8282 بفرستین.
(16-08-2015، 07:20 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه عزیزان
امروز سالگرد اپراتور همراه اول  هست شما می توانید ۶۰ دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه را استفاده کنید از طریق #۱*۱*۳۳۶* ۱۱۱ *
جریانش چیه؟

نـه
مکالمه رایگان نمیده.این کدی ک شما گذاشتی 1000 کم میکنه 1 ساعت مکالمه میده Lightbulb.gif
(16-08-2015، 07:35 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل 25 مرداد
.بعد فردا  RN CHJ
رو به 8282 بفرستین.

آقا فرهاد ممنون!!!
(16-08-2015، 07:35 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل 25 مرداد
.بعد فردا  RN CHJ
رو به 8282 بفرستین.

من عبارت RN CHJ را فرستادم این جواب داد!
متاسفانه شما جزء 2000 نفر اول عضو بازی نیستید! :(
ولی اصلا نگران نباش، هنوز خیلی فرصت داری :)
برای افزایش امتیازت و شرکت در قرعه کشی گوشی Galaxy S6، سکه بهار آزادی، سفر کیش،تبلت، اعتبار خرید آنلاین گوشی و کلی جایزه میلیونی دیگه مراحل بازی رو تا انتها ادامه بده.
موفق باشی