موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-08-2015، 03:22 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این یک گیگ نت رو چحوری باید بگیریم؟!رایگانه؟

باید خود ایرانسل پیام بده بهتون
(17-08-2015، 03:33 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوالمو که جواب نمیدین اقلن شارژ اومد اس بدین  Biggrin.gif

28#*141* اینجوری به منم پیام داد ولی اینترنتی در کار نبود Sad.gif
به منم گفت ولی هدیه ای در کار نیس
سلام.دوستان کسی اینجا هست که دیروز
تو مسابقه حصین یا طاها شرکت نکرده باشه
اما امروز ازش شارژ گرفته باشه
دستورقضايي توقف مسابقات پيامكي داده شده اگه دقت كرده باشيدهمراه اول بسته كلأمسابقات روبعدش ايرانسل درحال حاظر_زير زيركي داره مسابقه ميذاره مجبوره خيلياشوتوليست سايتش نزنه
(17-08-2015، 03:47 PM)ali1221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان کسی اینجا هست که دیروز
تو مسابقه حصین یا طاها شرکت نکرده باشه
اما امروز ازش شارژ گرفته باشه

اره من دیشب عضو نشده بودم.امروز شارژ گرفتم ازش
بله من دیشب عضو شدم دیدم شارژ نمیده لغو کردم اما امروزRN CHJ رو فرستادم بدون عضویت شارژو داد.
دوتا مسابقه بود 800 تا شارژ 5 تومنی میداد یکیش هنوز نداده کسی شماره عضویتش داره؟
(17-08-2015، 04:01 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتا مسابقه بود 800 تا شارژ 5 تومنی میداد یکیش هنوز نداده کسی شماره عضویتش داره؟

تو لیست جدید مسابقات ۵-۶ تا مسابقه با شارژ پنج تومنی هست که فقط تا الان یکیش فعال شده.بقیش ندادن هنوز
(17-08-2015، 04:01 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Ozv engm
ozv hvt
ozv solj
ozv chis