موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-08-2015، 05:22 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدی من خودم +چند نفر دیگه که یکیش zzzz هست تست میکنیم بهشون تعدادی مسابقه دادم. ولی الان دلش خواسته بیشتر تست کنه...

اها باشه مرسی دستتون درد نکنه بچه ها
1000تومن شارژرایگان بگیر، ایران رو بگرد

1500نفر اول، ارسال 1به205750
این صبح داده؟؟
درجواب اقا شروین که میترسه ب پشتیبانی مسابقات بزنگیم شارژا رو کم کنن یا شک کنن خیالت راحت همچین نیست و میدونم که احتمالا از مسابقه حدس عدد زیاد شارژ رایگان گرفتی برا همین همش میگی نزنگین بهش Biggrin.gif . اینا اصلا کنجکاوی نمیکنن ببینن کدا کجا پخش میشه و حتی نمیخان قبول کنن سیستمشون مشکل داشته و از حسابها کم نمیکرده چه رسه دلیل و مدرک بخان! ولی بنظر من کاربرای خوبی که شارژ 10 تومنی رو رایگان گرفتن زنگ بزنن و اطلاع بدن تا بلکه رسیدگی کنن و باورشون بشه سرشون کلاه رفته!  Biggrin.gif چون من گفتم خودم نگرفتم ولی سایرین میگفتن و من فقط گفتم احتمالا دلیلش همین بوده خرید شارژ با تخفیف غیرفعال شده چون قبلا تا ساعت 24 یک روز تخفیف ادامه داشت. اینم شمارش: 02196864264
و نکته جالبتر اینه که 5 شمبه شماره پشتیبانی مسابقه hdsb  این بود : 02188840071 و امروز تغییر کرده بود!
والامن ازحدس عدد1شناسه گرفتم فقط ولي مطمئن هستم زنگيدن به پشتيباني خيلي توروندشارژهاتاثيرگذاره چون جديدأاگه دقت كده باشيدميبينيدتوسايت ايرانسل نوشته مثلافلان مسابقه فلان روزفعال ميشه اماميبينيدروزي فعال ميشه كه كسي انتظارشو_نداره
مهلت استفاده از1گیگ اینترنت همراه هدیه:تا سه شنبه
اعتباربسته:
*141*28#
بچه ها الان ی گیگ نت بهم داد ایرانسل ولی من هیچ کدی نزدما خودش همیجوری داد
(15-08-2015، 05:53 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتباربسته:
*141*28#

ب منم داد البته خودش پیام میده
(15-08-2015، 05:56 PM)porak نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-08-2015، 05:53 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتباربسته:
*141*28#

ب منم داد البته خودش پیام میده

ایرانسل زرنگ شده دیگه نمیگه چیزی بفرستین که پخش بشه و همه بگیرن Undecided.gif
اعتباربسته:
*141*28#

تخفیف نت الان چی فعاله
porakhossin.shمهلت استفاده از1گیگ اینترنت همراه هدیه:تا سه شنبهاعتباربسته:*141*28#بچه ها الان ی گیگ نت بهم داد ایرانسل ولی من هیچ کدی نزدما خودش همیجوری دادب منم داد البته خودش پیام میده
------------
بله کاملا درسته باید خودش پیام بده بهت وگرنه نمیده اعنبارشم 3روزس
بخ خط هایی که زیاد کارکرد نداره میده