موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
۷۳۷۹۵۶ چنتا دیگه شارژ داره کلا؟
737956 که من زدم میگفت گرفتین مسابقات محدودی ک نمیگیریم فعال نمیشه اینایی ک گرفتیم هرچن وخ یبار دوباره ب جدیدا میده Sad.gif Biggrin.gif
(20-08-2015، 12:00 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷۳۷۹۵۶ چنتا دیگه شارژ داره کلا؟

کسی نمیدونه چننا شارژ دیگش مونده؟؟؟؟؟؟
بچه ها من کدای مسابقه از تو گوشیم پاک شده بود .زنگ.زدم پشتیبانیش همه کدارو واسم ایمیل کرد.
هر کی همچین مشکلی داره زنگ بزنه پشتیبانیش
۷۳۷۹۵۶
45000 كارت شارژ داره
فكر كنم 1000 تا 1000 تا ميده
خيلي سريع تموم ميشه چون 5000 تا بده با توجه كه قبلا هم داده نبايد به اين سرعت حدود 15 دقيقه تموم بشه مگه اينكه............
جالبه از اين دومسابقه تا حالا يه شارژم نتونستم بگيرم
همينطور از تله كوله
واقعا يك هفته منتظر شارژ تله كوله بودم ديروز از صبح فقط 10 دقيقه غافل شديم و ....
(20-08-2015، 11:39 AM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
یه سوال :
یه سیم کارت هدیه برام اومده الان ... غیر از اس ام اس به 2101 کار دیگه ای برای فعال کردنش نمیخواد انجام بدم ؟؟
چند روز طول میکشه فعال شه ؟

برا من 1هفته بعدش فعال شد
737956 زده ۴۵۰۰۰تا شارژ که این دفعه فقط ۵۰۰۰تا داده پس دفعات دیگه هم فعال میشه و فقط به کسایی ک نگرفتن میده پس دوستانی ک نگرفتن ناراحت نباشن چون حداقل ۲-۳بار دیگه این سامانه فعال میشه
دوستان840مگابايت اينترنت همراه اول رايگان به مدت يه هفته
*111*460*2828#
درخواست بديد از اينترنت استفاده کنيد
چشم حامد جان من تابع گروه و تایپیک هستم هرچی بگن نه نمیگم چون واقعا حرفتون حقه و خودمم قبول دارم فقط کاش واس همه ایطور باشه درکل بازم میگم چشم
دوستان همراه اول بهم پیام داده 1000 تومن شارژ فردا بگیر
امروز ثبت نان کن
با ارسال 4 به 20576

کسی میدونه جریان چیه؟؟