موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من چندوقته نیستم
همش خوابم
میبینم نمیاد بیخیال میشم

قسمت نیست بگیریم انگاری Undecided.gif
تازه اگ باشمم تا بخوام شارژ انتقال بدم به خطا تموم شده Undecided.gif Undecided.gif
برا دو تومن چی بفرستیم
شارژ دوتومنی نمیده فعلا.
ozv azem
به
8282
(19-08-2015، 07:28 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ دوتومنی نمیده فعلا.
ozv azem
به
8282

پس كى ميده Biggrin.gif
بچه ها همراه اول چرا شارژمو نمیده میگه کد شارز از شماره203340 ارسال میشه ولی نمیده چی کا کنمش
(19-08-2015، 07:12 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتاش تموم شد حالااون بامرامایی ک 5 تومنی گرفتن واسه دل گرمیه ما اعتباراشون رو کولاک کنن ببینم چقد واسشون مهم بود این شارژی ک من گذاشتم براتون.بسم الله شروع کنید

(19-08-2015، 07:30 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها همراه اول چرا شارژمو نمیده میگه کد شارز از شماره203340 ارسال میشه ولی نمیده چی کا کنمش

700 رو بفرست به 203340  شاید اومد
لطفا بحث نکنید. من یروزخیلی تست کردم بعد یه مسابقه شارژ میداد
همون موقع گذاشتمش تا ارسال کردم دیدم یکی دیگه گذاشته. پیام من هم کسی تحویل
نگرفت پس اینچیزها طبیعیه...
(19-08-2015، 07:37 PM)zzzzz12345 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-08-2015، 07:12 PM)hossin.sh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوتاش تموم شد حالااون بامرامایی ک 5 تومنی گرفتن واسه دل گرمیه ما اعتباراشون رو کولاک کنن ببینم چقد واسشون مهم بود این شارژی ک من گذاشتم براتون.بسم الله شروع کنید

(19-08-2015، 07:30 PM)shahla نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

700 رو بفرست به 203340  شاید اومد

نمیده یعنی لغو کنمش
دوستان ببخشید شارژی هس؟
(19-08-2015، 07:42 PM)the best نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ببخشید شارژی هس؟

تموم شد