موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-08-2015، 08:08 AM)hasan1363 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز بسته سه ماهه 6گیگ25000رو انتخاب کردم ولی مدت اعتبارش به بسته قبلیم اضافه نشد و17/7/94تموم میشه بسته های شما همین طور هستش؟؟؟

سلام اگه دقیقا همون بسته قبلی فعال کرده باشی بهش اضافه میشه
(18-08-2015، 08:08 AM)hasan1363 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیروز بسته سه ماهه 6گیگ25000رو انتخاب کردم ولی مدت اعتبارش به بسته قبلیم اضافه نشد و17/7/94تموم میشه بسته های شما همین طور هستش؟؟؟

زنگ بزنید 700 شاید دیگ مثل قبل نیست که اضافه کنن
(18-08-2015، 09:09 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت‌های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید. این مورد شامل بسته‌های بلند مدت و بسته‌های ۲ بامداد تا ۲ ظهر و ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر نمی‌باشد.

بسته شما جزو بلند مدت هست
سلام دوستان شرمنده این سوال رو اینجا میپرسم بسته ایرانسل که فقط واسه چت کردن باشه کدومشون به صرقه تره ؟ کدتو میتونین بگین ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 09:16 AM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-08-2015، 09:09 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر قبل از اتمام دوره اعتبار بسته خریداری شده، بسته دیگری را مجدداً سفارش دهید، باقیمانده اعتبار دوره قبل (کیلوبایت‌های باقیمانده) را می‌توانید در دوره جدید مصرف کنید. این مورد شامل بسته‌های بلند مدت و بسته‌های ۲ بامداد تا ۲ ظهر و ۱۲ شب تا ۱۲ ظهر نمی‌باشد.

بسته شما جزو بلند مدت هست

من همیشه بسته ها، بلند مدت هستن هم 12شب تا ظهر بوده و قبلی که اعتبار و مدتش تمام بشه بسته دیگه خریدم و هم حجمو هم مدت  اضاف  شده.و بسته که میخری باید مثل قبلی باشه که اضاف بشه بهش...
دوتا کد دیروز به همه سالم داد؟
(18-08-2015، 11:28 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره من از هرکدوم 12 تا گرفتم همشونم وارد شدن
(18-08-2015، 11:28 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ضرب المثل به یه خط من استفاده شده داد!
کد های که میگه مصرف شده به من با خط های دیگه میزنم وارد میشه