موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خیلی خیلی ممنون از همه تخفیف شارژ رو من گذاشتم دریغ از یک سپاس
حالا 7 هزار تخفیف میداد همه خوش بحالشون بود ناراحت
(12-08-2015، 11:12 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد پرسیدم گفتن 4G قیمتش 15 تومنه و اگه گم بشه یا بخان تعویض کنن13 تومن میگیرن Sad.gif

بله درسته
قبلا تعویض سیم 3هزار الان 6یا7میگرن +هزینه ثبت 2هزار
(12-08-2015، 11:23 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خیلی ممنون از همه تخفیف شارژ رو من گذاشتم دریغ از یک سپاس
حالا 7 هزار تخفیف میداد همه خوش بحالشون بود ناراحت

قبلا همراه اول شارژ 10 تومن رو 6 میداد کسی زیاد نمیخرید و 7 باشه که فکر نکنم 1 نفرم بخره چون خود کاربرا اکثرا با حداقل تخفیف 20 درصد شارژ رو میفروشن Biggrin.gif
(12-08-2015، 11:23 PM)persia نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی خیلی  ممنون  از همه  تخفیف شارژ  رو من گذاشتم دریغ از یک   سپاس  
حالا 7  هزار  تخفیف  میداد  همه  خوش بحالشون بود   ناراحت

من کاری به تخفیفش ندارم مهم این که تست کردین و متوجه شدیم من اعتبار دادم موفق باشین
مشترک شماره.......! شارژرایگان به1000نفراول
ارسال1به همین شماره۷۳۷۹۸۰

کسی امتحان نکرده ؟؟؟
(13-08-2015، 09:53 AM)hamid.o0ops نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی امتحان نکرده ؟؟؟
نمیده من تست کردم
(13-08-2015، 09:53 AM)hamid.o0ops نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی امتحان نکرده ؟؟؟

نمیده فقط سوال میپرسه
امروز روز جهانی چپ دستاست.....هرکی چپ دسته روزش مبارک Heart.gif
سرعت اینترنت سیم کارت 4G تو منطقه ای ک 2G فقط میگیره بیشتره؟؟؟
امروز تخفیف همراه اول هست؟