موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-08-2015، 02:31 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ  ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﭼﯿﻦ
ﺳﺎﻋﺖ 19
-1 ﺑﺮﺩ ﺍﯾﺮﺍﻥ
-2ﭼﯿﻦ
ﺑﻪ 203047

این بازی چه روزی?
(07-08-2015، 02:58 PM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-08-2015، 02:31 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ﺷﺎﺭﮊ  ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ
ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﭼﯿﻦ
ﺳﺎﻋﺖ 19
-1 ﺑﺮﺩ ﺍﯾﺮﺍﻥ
-2ﭼﯿﻦ
ﺑﻪ 203047

این بازی چه روزی?

امشب
سلام دوستان به 5 نفر نیاز دارم واسه تست کردن مسابقه های مرداد تا شهریور...هرکی تست میکنه خصوصی بده .Lightbulb.gif
ایا کسی والیبال رو زده ببینه فعال هست یا نه
من زدم انگار هنوز فعال نشده
پشتیبانی 737864 همش مشغوله شاید ب خاطر اینه ک جمعس ، باجه عمومی ک نیستم من شمام خودتون زنگ بزنید Biggrin.gif
من هم والیبال زدم هنوز فکر کنم فعال نشده
دوستان چرا نمیرین تاپیک خودش درباره شارز پیشبینی حرف بزنید؟
پیام تبریک والیبال ایران استرالیا اومده؟
اقا اسنایپر من فعلا نت ندارم وگرنه شاید سایت ایرانسلم مسابقشو زده باشه که نحوه شارزدهی بچصورته و اگه نوشته باشه بعنوان مثال شارز روز ارسال پیامک انبوه به چند هزار نفر اول و یا شارز فقط در روز شروع مسابقه و اگه مدت زمان مسابقه هم طولانی باشه شاید امیدی باشه Sleepy.gif
(07-08-2015، 02:04 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
bmamgshah همین الان فرستادی داد شارژتو؟یا دیروز؟
ینی شمام دیروز جوابشون نمیومد الان 700رو فرستادی داد اره؟
700 رو باید بفرستم ب 737564 درسته؟

امروز صبح فرستادم اومد برام