موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این taha هنوز شارژ میده یا نه
(17-08-2015، 04:27 PM)sasaloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این taha هنوز شارژ میده یا نه

نه
این شارژ ۵تومنی تا اخر این ماه حتما مبده یا شایدم ماه دیگه بده؟؟
(17-08-2015، 04:31 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شارژ ۵تومنی تا اخر این ماه حتما مبده یا شایدم ماه دیگه بده؟؟

تقریبا همشون تا اواسط شهریور وقت دارند شارژ 5 تومنی بدهند
پشتیباتی 737112 ایرانسل چنده 25 نفر عضو کردم میگه جایزه ای به شما تعلق نگرفته Sad.gif ینی ازش زیاد شارژ گرفتم ناراحت شده؟ Sad.gif
(17-08-2015، 04:26 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد جایزشم میاد اگه پیام بدی به 2112؟

آره واسه من تا یه هفته میآمد،البته این سری ی سیم ایرانسل خریدم تقریبا ده روز پیش هنوز هدیش نیامده،زنگ هم زدم گفت عجله نکنید فرستادیم
(17-08-2015، 04:35 PM)hamed1986 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پشتیباتی 737112 ایرانسل چنده 25 نفر عضو کردم میگه جایزه ای به شما تعلق نگرفته Sad.gif  ینی ازش زیاد شارژ گرفتم ناراحت شده؟ Sad.gif

737112 مگ شارژ میده??
بله میده ولی به ازای هر پنج نفر یه شارژ
دوستان عزیز من به پشتیبانی مسابقه taha زنگ زدم و پشتیبان گفتند که قرار بوده مرحله دوم به 2 هزار نفر اول شارژ بده روز بعد و گفتم ما 12 شب به بعد مرحله دوم فرستادیم گفته جز 2 هزار نفر اول نیستین و بعد ظاهرا 10 صبح ب بعد حتی کسانی که لغو کرده بودن مرحله دوم فرستادن شارژ داده و گفتند احتمالا اختلال سیستم بوده وگرنه فقط به 2 هزار نفر اول از 12 شب ب بعد شارژ میداده Sad.gif  همچنین گفتند این مسابقه بزودی به لیست مسابقات ایرانسل اضافه میشه و گفتم پس چجوری اعلام شده تست کردند ولی در لیست مسابقات نبوده و گفتند بالک یا پیام انبوه فرستاده بودن و هرکی بهش پیام انبوه فرستادن مطلع شده
وضعيت مسابقات كلا بهم ريخته
مسابقه 737957 هم برا من طلسم شده
پشتيباني هم كه اصولا معنا نداره