موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
امروز شارژ نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همراه اول که طرح هاش چرته قبلا هم میگفتن برای بانوان *111*122*رمز# بزنن 30 درصد بیشتر شارژ میشه ولی کل شارژ مهلت دار میشه. حالا نمیدونم چقدر مهلتشه Sleepy.gif
(14-08-2015، 07:54 PM)abasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز شارژ نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط پیش بینی همراه اول...اشالله فردا
نظرسنجی بازی امروز بانتیجه مساوی 1-1 تموم شد.اونایکه درست گفتن تافردا عصرمنتظرشارژش باشن.اوناییم ک مسابقه دیروز رودرست گفتن لغو نکنن منتظرباشن فرداحتما میده شارژوچون من خودم قبلاتست کردم.
تراکتور هم که میگفتن بازی تبریزه مساوی شد Sad.gif  البته یادمه یبارم که قهرمانی رده بندی اول دوم سومی بود و چون پیروزی بیشتر بازی ها میباخت تراکتور رو اول زدیم ولی پیروزی اول شده بود Sad.gif
دوستان خداوکیلی پاسخ بدید مسابقااااات همراه اولو چجوری لغو کنم شش تومن ازم خورد اه
(14-08-2015، 10:38 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خداوکیلی پاسخ بدید مسابقااااات همراه اولو چجوری لغو کنم شش تومن ازم خورد اه

کدوم مسابقه هس؟OFFبفرستید لغو میشه
off
(14-08-2015، 10:38 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم مسابقه چیه
سلام. ببخشید شارژ پیش بینی بازی دیروز برای کسی نیومده?
(14-08-2015، 11:40 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. ببخشید شارژ پیش بینی بازی دیروز برای کسی نیومده?

نه ..فردا میاد