موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک جدید شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این تخفیف hdsb شارژ ده تومنی رو با ۳۰۰۰تومن تخفیف هفت تومن میده.بله از,طریق کارت بانکی
بچه ها این شارژهای 500 تومنی چرا امروز اینجوری شده ؟
دو تا گرفتم میگه کد صحیح نمیباشد
آقا حسین دیروزم گفتن همون شارژ 10 تومنی رو 7 میداده و احتمالا الانم همون باشه و من تماس گرفتم پرسیدم بازم تخفیف 10 تومن رو 3 بدن میذارن گفت مقدار تخفیف هر دفعه فرق میکنه ولی بنظرم بعیده دوباره اینهمه تخفیف بذارن Sad.gif
(16-08-2015، 10:23 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اگه فردا وارد کنم بگه صحیح نیست زنگ میزنم پشتیبانیش میگم اینهمه شارژ 500 میگیریم اغلب میگه صحیح نیست ببینم چی میگن Biggrin.gif
اگربرخي آقايان به پشتيباني نميزنگيدن مث قبل 10تومان رو3ميداد_بابااين هزار دفعه به پشتيبانيانزنگيدوالا_تيزشدن نفهم كه نيستن
(16-08-2015، 10:27 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-08-2015، 10:23 PM)Hamed20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اگه فردا وارد کنم بگه صحیح نیست زنگ میزنم پشتیبانیش میگم اینهمه شارژ 500 میگیریم اغلب میگه صحیح نیست ببینم چی میگن Biggrin.gif

شما هم امروز شارژ گرفتی میگه صحیح نیست ؟
دوستان کسی میدونه نرم افزار مترجم ویرا رو از ۷۳۳ چطور میشه خربد؟کدشو میخوام
شارژای ۵۰۰ی اکثرا همون اول که میگیریم وارد نمیشن نگهشون دارین یکی دو روز دیگه بزنین.

همون لحظه که شارژا گرفتیم وارد شد حداقل واسه من
شما شارژات نگه دار فردا بزن یا روزا دیگه وارد میشه
اقا ناصر از سامانه 724 بخرید
ستاره724 ستاره 2020 مربع