موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-11-2015، 10:47 PM)ًb0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 10:25 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 10:19 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفیف شارژ همراه اول پین میده یا مستقیمه؟

كد پين  ميده با استفاده از  سامانه ٧٢٠

به من این ارور رو میده
item not found
بله منم  قبلش گفتم ... مشكل از سامانه فروشنده ٢٠٥٧٦ هست البته اعتبار تا امشب هست ! كلا با شارژ مسابقات و تخفيفات مشكل پيدا كردن!!
(06-11-2015، 10:47 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 10:25 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 10:19 PM)Mojtaba Abolfazli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تخفیف شارژ همراه اول پین میده یا مستقیمه؟

كد پين  ميده با استفاده از  سامانه ٧٢٠

به من این ارور رو میده
item not found

دیگه نمیده به منم این رو گفت
(06-11-2015، 09:07 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز همراه اولی

اینو تست کردم به من داد!
لطفا شما هم تست کنید که آیا میده یا نه

تخفیف شارژ همراه اول
10هزار تومنی رو 5500 میده!

ارسال 30 به 20576

کیا نتونستن بگیرن؟؟

مثل اینکه به همه نمیده!!
احتمال خودم اینه که  اونایی که پیش بینی پریروز رو لغو نکردن تخفیف رو میده!!
(06-11-2015، 10:50 PM)hosene71d نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 09:29 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام شد
یکی بیشتر نتونستم بگیرم
چی تمام شد؟تخفیف همراه اول؟

نه ٧٣٧٩٥٥ شارژ محدود داشت حدود ٧ دقيقه تموم شد ... منم نگرفتم!
(06-11-2015، 10:52 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-11-2015، 09:07 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز همراه اولی
اینو تست کردم به من داد!
لطفا شما هم تست کنید که آیا میده یا نه
تخفیف شارژ همراه اول
10هزار تومنی رو 5500 میده!

ارسال 30 به 20576
کیا نتونستن بگیرن؟؟
مثل اینکه به همه نمیده!!
احتمال خودم اینه که  اونایی که پیش بینی پریروز رو لغو نکردن تخفیف رو میده!!

به همه ميده ... خود كد شارژ ها مشكل داره ... من پيش بيني رو لغو نكردم ولي باز هم تخفيف  كار نكرد!!!
شارژ بازی ذوب اهن را دادند یا نه؟
(07-11-2015، 10:37 AM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ بازی ذوب اهن را دادند یا نه؟

هنوز نه
سلام صبح همگی بخیر.ترح مکالمه رایگان 4444این 3ماه عوض نشد همش 40تومن ازم میخان ترح دگ نیس تخفیف مکالمه باشه ؟؟؟
بچه ها ozv safarb
تخفیف شارج میده Huh.gif
چقد تخفیف میده؟