موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(17-11-2015، 08:08 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هزینه کلش چقده؟ و تا کی میشه گرفت؟

هر مرحله ١٠٠ تؤمنه ... اگر اول بگي فكر كنم ٢٠٠ تؤمن كافيه ولي هر مرحله راهنمايي ١٠٠ تؤمن اضافه ميكنه
(17-11-2015، 08:12 PM)Hadi Hunter نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\یه کلمه برات در نظر گرفته شده سعی کن اونو حدس بزنی
من چندتا راهنمایی برات دارم
راهنمایی اول:
از میوه های درختی مناطق گرمسیری که انواع مختلفی از آن در ایران رشد می کند که ممکن است رنگ های متفاوتی داشته باشند
اگه بتونی درست حدس بزنی 2000 امتیاز میگیری
کلمه ای که حدس میزنی را بعد از S بفرست

میشه  خرما
(17-11-2015، 08:16 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-11-2015، 08:12 PM)Hadi Hunter نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\یه کلمه برات در نظر گرفته شده سعی کن اونو حدس بزنی
میشه  خرما
مگه به همه میده؟
مجموعه ای تلویزیونی با داستانی کمدی-فانتزی ک برای روزهای عید ساخته شده بود
جواب دادم شارژ نداد
(17-11-2015، 08:23 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجموعه ای تلویزیونی با داستانی کمدی-فانتزی ک برای روزهای عید ساخته شده بود

آب‌پریا
برا همراه که کد شارژ میگیریم چطور شارژش کنیم که از قبضمونم کم شه
(17-11-2015، 08:20 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه به همه میده؟

والا به من که نداد
راستی دوستانی که شارژ گرفتن تو پیام اولش تبریک میگه یا نه
من 30 دقیقه پیش 9 رو به 203860 فرستادم جواب نیومده چکارش کنم؟؟؟؟
(17-11-2015، 08:33 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(17-11-2015، 08:20 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه به همه میده؟

والا به من که نداد
راستی دوستانی که شارژ گرفتن تو پیام اولش تبریک میگه یا نه

من كه ديروز گرفته بودم. امروز هم به من داد