موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-11-2015، 11:20 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
mtab اگه قبل 6 اعلام شده بوده شاید مانند قبل فقط ب اونایی ک قبل 6 عضو شدن و الان مرحله دوم فرستادن بده منکه 7 عضو شدم میگه عضو نیستی...

منم با چند تا خط زدم گف عضو نیستی Undecided.gif
يعني نميده ديكه دوستان?
لغوش كنيم?
حواستون به لغوش باشه هاااااا
یه همچین سامانه های بدرد نخوری مثل این که واسه عضویت اینقد ناز میکنه واسه لغوشم یهو دیدین همین کارو کرد
یعنی دیر لغو بکنین و ساعت 12 بگذره
ممکنه واسه فردا هر چی شارژ داریدو با تبلیغات خالی کنه !!!!!

رکب نخوررید ازش .
الان هم گفت عضو نیستی،،لغوش کنم دیگه....؟؟؟
(12-11-2015، 12:25 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره لغو کنید اگه قرار بود شارژ بده اینقد بازی در نمیاورد
(12-11-2015، 12:28 AM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(12-11-2015، 12:25 AM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره لغو کنید اگه قرار بود شارژ بده اینقد بازی در نمیاورد

تنها خوبیش اینه که بااینکه شارژ گیرمون نیومد ازmtabولی حالا حالاها دیگه ازش خبری نیست جالبه تنها مسابقه ای هست که باهیچ روشی شارژ راحت نمیده وبقیه مسابقات لااقل با یک روش شارژ میدن شب همه خوش ان شاالله به زودی جبران این شارژ با مسابقات دیگه میشه
البته سیاست اپسان مشخص نیس ولی چون دو سه روزه داره روزی ی شارژ فعال میکنه اگه شنبه هم ب همین ترتیب باشه و از گروه مسابقاتی ک با هم ب لیست اضافه شدن شارژ بده شنبه و یکشنبه آتی ozv nbard - ozv moya فعال میشه شایدم روش رندم از هر گروه یکیش فعال کنه Biggrin.gif
دوستان هرمی که ب من کد نمیده چی کار کنم...اول عضو ی پیام دیگه داد...لغو کردم...بازم فرستادم...بازم همون پیام قبلیه رو داد.
الان هم هرچی Lمیفرستم ج نمیده؟
واس کسی پیش اومده؟
(12-11-2015، 12:55 AM)L0RD Pi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرمی که ب من کد نمیده چی کار کنم...اول عضو ی پیام دیگه داد...لغو کردم...بازم فرستادم...بازم همون پیام قبلیه رو داد.
الان هم هرچی Lمیفرستم ج نمیده؟
واس کسی پیش اومده؟

آره، برای یکی از خطهای من حدود 5 ساعت بعد جوابش اومد!
سلام
تخفیف نت هست؟؟یک ماهه برای ایرانسل