موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام دوستان،امروز كد تخفيف ايرانسل داريم؟
(23-11-2015، 10:17 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-11-2015، 01:43 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب حالا این دوشنبه چی فعال شده؟؟نت یا شارژ؟؟
گویا مسابقه پیشونی سفید پیامک انبوه داده ولی فعلا فعال نشده

همه مسابقات دوشنبه های پاییزی که تو لیستن همینو میگن چند تا رو تست کردم اما هنوز فعال نشدن

جام جهان نما هم همین پیامو داده، sarz هم نوشت پیشنهاد ویژه sm 555 فرستادم هنوز فعال نشده
(23-11-2015، 10:22 AM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-11-2015، 10:17 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-11-2015، 01:43 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب حالا این دوشنبه چی فعال شده؟؟نت یا شارژ؟؟
گویا مسابقه پیشونی سفید پیامک انبوه داده ولی فعلا فعال نشده

همه مسابقات دوشنبه های پاییزی که تو لیستن همینو میگن چند تا رو تست کردم اما هنوز فعال نشدن

جام جهان نما هم همین پیامو داده، sarz هم نوشت پیشنهاد ویژه sm 555 فرستادم هنوز فعال نشده
درست ولی من گفتم مسابقه پیشونی سفید امروز پیامک انبوه داده وگرنه میدونم همه مسابقات داخل لیست متن داخل پیامشون یکیه
(23-11-2015، 10:17 AM)majid348 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان،امروز كد تخفيف ايرانسل داريم؟

سلام تخفیف شارژ فعال نیست

تخفیف نت jomlak فعاله
ozv jomlak به 8282
سپس jomlak به 8282
لغوش  : L jomlak
قراربودماه سوم فقط تخفيف شارژداشته باشه دوشنبه هاي پاييزي
(23-11-2015، 10:37 AM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قراربودماه سوم فقط تخفيف شارژداشته باشه دوشنبه هاي پاييزي
تخفیف شارژ
5000 تومان تخفیف شارژ برای 5000 نفر، که در ماه سوم کاربران به ازای پاسخ درست به 1 سوال در روزهای دوشنبه هر هفته دریافت میکنند
تخفیف اینترنت
5000 تومان تخفیف شارژ برای 5000 نفر، که در ماه سوم کاربران به ازای پاسخ درست به 1 سوال در روزهای دوشنبه هر هفته دریافت میکنند
درطول ماه آدر، تخفیف شارژ و اینترنت به صورت چرخشی به اعضایی که به 1سوال در روز پاسخ داده اند تعلق میگیرد
**قابل ذکر است که چنانچه کلیه جوایز در نظر گرفته شده برای تعامل داخل سرویس، به حد نصاب ذکر شده مورد استفاده قرار نگیرد. در جذب عضو از طریق بالک مورد استفاده قرار خواهد گرفت
سلام
شارژ ایرانسل دیشب الانم فعاله؟
عزیزان ی خبر امیدوارم اسپم حساب نشه! فکنم قبلا لیست مسابقات ایرانسل حداقل اولای هر ماه آپدیت میشد ولی الان مدتیه ن مسابقه جدید اضافه شده ن مسابقات قبلی آپدیت شدن  Biggrin.gif
(23-11-2015، 11:54 AM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
شارژ ایرانسل دیشب الانم فعاله؟
اره داره شارژ میده
چه شارژی?