موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-11-2015، 03:36 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-11-2015، 03:23 PM)TA HA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-11-2015، 03:20 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچها فردا جمعه است قسمت دوم امجاز فردا بفرستم شارژ میده؟

اگه نوشته برای دریافت شارژ ms 555 فردا بفرست امشب 12:30 به بعد بفرست شناسه شارژتو میده

امروزم فعاله مگه؟؟؟؟

بله
(19-11-2015، 03:32 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ايناسره همين شارژدادنا_هزارتابامبول درميارن اونوقت ميخواي پول دستي هم بدن اونم پولي كه نه قرعه كشي داره نه كاري واسش انجام داديد؟
چه ساده ايد...

بله دوست عزیز حرف شما هم درسته ولی امکانش هم هست که بدن.یک نمونش مثل همون هدیه 100هزاری تومنی همراه اول ک خیلی وقت پیش به خیلیا داد.ولی باید پیگیر شد
اگه میخاین ozv mjaz شرکت کنین لازم نیست دو بار ms 555 رو بفرستین
مرحله اول رو ک زدین دیگه چیزی نفرستین ,فردا مرحله دوم رو بزنید
 ک ۲۴۰ کم نکنه Shy.gif
(19-11-2015، 03:56 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه هديه صد هزار تؤمنّي داره همراه اول ... افرين دست و دل باز شده ... اگر بازم داد به ما هم كه نگرفتيم اطلاع بدين  Shy.gif ممنون

آره چندماه پیش یه مسابقه بود که با جواب به 10 سوال شارژ 100 هزار تومنی جایزه میداد
کسی تا حالا از ‏MJAZ‏ شارژ گرفته یا نه مراحل دیروز رفتم من چرا نداد
(19-11-2015، 04:11 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی تا حالا از ‏MJAZ‏ شارژ گرفته یا نه مراحل دیروز رفتم  من چرا نداد

اره اوایل صبح راحت شناسه میداد و راحت هم شارژ میشدند
(19-11-2015، 04:11 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله گرفتیم.اگه نداد ب شما,لغوش کنین امروز دوباره عضو شین
(19-11-2015، 04:12 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اوایل صبح راحت شناسه میداد و راحت هم شارژ میشدند

من تازه از MJAZ شناسه شارژ گرفتم و شارژ شد
(19-11-2015، 01:49 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737670 پیام داده اموزش ارسال پیامک بدون داشتن شارژ با ارسال کد 71 ! البته احتمالا برا مسابقات قابل استفاده نباشه Biggrin.gif

جوابش اومد همون پیامک میزبان بود  Shy.gif

من امروز مرحله دومو زدم نداد لغو کردم دوباره مرحله دومو فرستادم داد راحتم شارژ شد