موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
٢٤به ٩٠٩٠
گفت به إتمام رسيده است
(16-11-2015، 07:29 PM)hossein84 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9090 را توضیح بدید البته برای دفعه بعد .
411 را بعد از تحویل 44یا24یا هرچی بفرستیم یا بعد تبریک؟
باید شارژ داشته باشیم؟
چندتا باهم میده یا اولی بگیریم و خاموش و بعد دومی؟

دوتا مرحله شو باهم بزن 
هر کدومش 100 تومن میخواد
هر موقع گرفتی لغوشون کن دیگه دوتا سامانه جداست از هر دوتا میشه همزمان گرفت
9090 تموم شدن هر دو؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام کسی میدونه چرا این شارژ همراه اول 305740 جواب برام نمیاد همه مراحل رو فرستادم جواب نداد شارژم دارم
(16-11-2015، 07:39 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9090 تموم شدن هر دو؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آره جفتش میگه کارت شارژ به اتمام رسیده است
305740 جواب نمیده.تمام شد ایا?
اقاي عباس ١١١ اگر تا الان شارژ نداده و جواب سوالهاي شما درست بوده ميتوني A 500 رو بفرستين كه شارژ رو بده اگر نده و هي سوال بپرسه بيشتر از ٢ و حداكثر ٣ رو جواب بدين و نه بيشتر چون شارژتون ميره و ديگه ١٠٠٠ تومان هديه ارزشي نداره براتون .... لغوش رو هم يادتون نره  بعد از گرفتن شارژ A off  را به ٣٠٥٧٤٠ بفرستين تا لغو شه
تست نشده
737866 پیام انبوه داده کسایی که نگرفتن تست کنن
سلام
بچه ها کسی نمیدونه پیش بینی هست یا نه؟؟؟
(16-11-2015، 07:59 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقاي عباس ١١١ اگر تا الان شارژ نداده و جواب سوالهاي شما درست بوده ميتوني A 500 رو بفرستين كه شارژ رو بده اگر نده و هي سوال بپرسه بيشتر از ٢ و حداكثر ٣ رو جواب بدين و نه بيشتر چون شارژتون ميره و ديگه ١٠٠٠ تومان هديه ارزشي نداره براتون .... لغوش رو هم يادتون نره  بعد از گرفتن شارژ A off  را به ٣٠٥٧٤٠ بفرستين تا لغو شه

برای من اصلا سوال نمیاد من چکارش کنم؟ Huh.gif