موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-11-2015، 01:49 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان چیکار کنیم؟ 
دوباره عضو شیم و لغو کنیم؟

بعد ک سوال فرستاد L رو فرستادم جوابش نیامد ک لغوشد،
فک نکنم نیاز باشه چون اگه عضو سامانه بوده باشیم هنوز سریع إس لغوش باید میآمد.
دوس داری یبار عضو شو لغو کن..
(09-11-2015، 01:46 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه 737947  با اینکه لغو کردم الان پیام سوال داد و 120 کم کرد  Confused
واسه شماهم اومد؟
امروز مشكل داشت حتي لغو نميشد با اين وجود ١ به ٧٣٧٩٤٧ فرستادم دوباره L فرستادم لغو شد ... مطمئن باشين جوابش بياد
(09-11-2015، 01:53 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2015، 01:46 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه 737947  با اینکه لغو کردم الان پیام سوال داد و 120 کم کرد  Confused
واسه شماهم اومد؟

امروز مشكل داشت حتي لغو نميشد با اين وجود ١ به ٧٣٧٩٤٧ فرستادم دوباره L فرستادم لغو شد ... مطمئن باشين جوابش بياد

واسه من صبح لغو شده بود پیام لغوش هم اومده بود . ولی الان سوال داده
الان جواب 737947 زود میاد.
(09-11-2015، 01:54 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2015، 01:53 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-11-2015، 01:46 PM)رهگذر سامانه 737947  با اینکه لغو کردم الان پیام سوال داد و 120 کم کرد نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه شماهم اومد؟
واسه من صبح لغو شده بود پیام لغوش هم اومده بود . ولی الان سوال داده
پيغامهاش پس و پيش اومد اگر دو بار ١ يا دو بار ٧٧٧ فرستاده باشن قاطي ميشد حتي اصلا كد نداد وقتي تموم شد دوباره پيغام داد
Majazرو میزنم عضو میشم مرحله ی دوم رو میزنم میگه عضو نشدید عضو میشم میگه عضو بودید از قبل الان چه کنم Undecided.gif
(09-11-2015، 02:04 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Majazرو میزنم عضو میشم مرحله ی دوم رو میزنم میگه عضو نشدید عضو میشم میگه عضو بودید از قبل الان چه کنم Undecided.gif

فعلا لغو کنید. بعد دوباره عضو بشید و مرحله دوم رو با فاصله بفرستید . احتمالا اینجوری بده
سامانه هاي ٨٢٨٢ وقتي خودش يك شماره ميده مثل الان ٨٤٩٠٩ براي نت اگر با همون عضو شيد ارور عضو نشدن نميده و بين مرحله اول و دوم وقتي شلوغه فاصله بايد بدين كه پيام عضويت به سيستم اونا برسه وگرنه خطا ميده و حروف مرحله دوم را با اولي بزرك و دومي كوجك ميزنم خطاي عضويت نداده فعلا ....
لغوكن عضوشو_بعداز1ساعت مرحله2روارسال كن
٧٣٧٩٣٤ به ١    محدوده ٣٠٠٠ نفر اولي كه به سوال پاسخ بدهند.         زوووووووود. 
دوباره هم ١ بفرستين كارت شارژ ميده  

با ارسال L به ٧٣٧٩٣٤ لغو ميشه