موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من همه مراحلو فرسادم جواب هر اس هم اومد ولی شارژی نداده.چیکا کنم عایا?
برا من فقط پیام تبریک اول اومده فکنم 1 ساعتی شد جواب نمیده با اینکه A 500 هم فرستادم فکنم باید بذاریم روزای بعد برا خطوطی نگرفتن فعال بشه Biggrin.gif
دوستان بعد پاسخ به ۳ سوال شارژ میاد چه شارژ داشته باشید چه نداشته باشید فقط باید انتن گوشیتون پر باشه تا اس ها بیاد اگه نیومد دیگه راه حلی واسش ندارم موفق باشید
دوستان پيش بيني بازي فردا فعال نشده؟
(16-11-2015، 10:25 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من همه مراحلو فرسادم جواب هر اس هم اومد ولی شارژی نداده.چیکا کنم عایا?

چندبار  A 500  رو ارسال کن کد شارژ با شماره سریال براتون ارسال میشه
(16-11-2015، 11:45 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا هیچ کدوم از دوتا سامانه پیش بینی فعال نشده
بازی ساعت چنده؟
(17-11-2015، 12:09 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی ساعت چنده؟

9 صبح
اقا سجاد هزاری هست اگ با سیم بدون شارژ 0 ریال بزنی هیچ اما اگ باسیم شارژ فکر کنم 300تا 400
(16-11-2015، 11:45 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از زمانیکه دوتا سامانه 9090 شارژ میده پیش بینی رو فعال نکردن . هفته پیش هم 5 شنبه یه پیش بینی فعال شد که 9090 غیرفعال بود