موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-11-2015، 12:13 PM)meysam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
1به 737934
code به 737934
به ازای هر دونفری که کدتو بزنن یه شارژ بهتون میده هر سیم کارتم یه شارژ بیشتر نمیده خودم الان گرفتم

(24-11-2015، 09:24 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان نتیجه بازی سپاهان چند ؟

ذوب اهن تو پنالتی برد
مسایقه های۸۲۸۲مشکل دارن فعلا کسی مرحله دوم رو نفرسته
8496ايرانسل گفته1هزارنفراول
تست نشده؟؟
(24-11-2015، 09:43 PM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
8496ايرانسل گفته1هزارنفراول
تست نشده؟؟

تست شده نمیده
سلام
کسی با پشتیبانی ۸۲۸۲ تماس گرفته ببینه چرا شارژ وارد شده میده?
بچه ها این 8282 چرا هی وقت میزاریم بازم نمیده؟ واسه همه اینجوریه Undecided.gif
(24-11-2015، 10:09 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

چون یکسری زود شروع کردند تا از طریق ----- شارژ بیشتر و همچنین شارژ سهم بقیه را بگیرند از همون دقایق اول
(24-11-2015، 10:10 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این 8282 چرا هی وقت میزاریم بازم نمیده؟ واسه همه اینجوریه Undecided.gif

برای من
Maze
میده اما
Milioner
میگه عضو نشدی
(24-11-2015، 10:11 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-11-2015، 10:09 PM)fakesms نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

چون یکسری زود شروع کردند تا از طریق ----- شارژ بیشتر و همچنین شارژ سهم بقیه را بگیرند از همون دقایق اول

اگه اینطوریه پس ما الکی شارژ هدر ندیم؟؟؟
اصلا شارژ نمیده maze که میگه نتیجه درخواست بزودی
Milioner میگه عضو نیستی 
کلی شارژ حروم کردم
گفتن 9 به بعد بزنین ک زدیم کل شارژم خورد