موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(18-11-2015، 08:48 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان فقط
ozv mjaz
بفرستم؟؟؟؟
دیگه نمیخواد MS 555  بفرستم؟؟؟؟؟

باید ms 555 رو ارسال کنید مرحله سوم 12:30 به بعد
(18-11-2015، 08:51 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-11-2015، 08:48 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان فقط
ozv mjaz
بفرستم؟؟؟؟
دیگه نمیخواد MS 555  بفرستم؟؟؟؟؟

من تجربه اي ندارم ... دوستان باتجربه تر معتقدن بعضي مرحله دوم رو بعد از ١٢ و بعضي با تجربه ها ميكن مرحله دوم هم الان و هم بعد از ١٢ ... سامانه ٨٢٨٢ هست خودتون ميشناسيدش

بهتره هم الان هم ساعت ۱۲و نیم مرحله دوم رو بزنید
هرمی هنگه؟چقدر باید واستم جواب بیاد؟
سلام دوستان نت ندارم بیام اینجا الانم به زور اومدم کسی هم نیست شارژها رو به ما خبر بده الانم سوالی دارم کدوم سایت ایرانسل که مشخصات یه خط بهت میگه
(18-11-2015، 09:28 PM)b0z0rgmehr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی هنگه؟چقدر باید واستم جواب بیاد؟

اگه بعد از یساعت جواب نیومد دوباره بفرستین
(18-11-2015، 09:32 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-11-2015، 09:08 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید ms 555 رو ارسال کنید مرحله سوم 12:30 به بعد

ولی مرحله دومیا هیچوقت اینطوری نبوده ...
پیشنهادش مشخص نیس که بعد از ساعت 12 مشخص میشه

وقتی ms 555 ارسال میکنید میگه شارژ میده فردا اینم پیام
دوست عزیز
چنانچه امروز در این سرویس عضو شده اید
فردا عبارت
MS 555
راارسال کنید تا شارژ رایگان دریافت نمایید
سلام
شارژ رایگان ایرانسل

ارسال

1به

84909

سپس مرحله دوم رو فردا بزنید
من الان مرحله دومو زدم گفته اگه امروز عضو شدی فردا بزن تا شارژ بگیری
در غیر اینصورت 1رو به 84909 ارسال کن و عبارت ms 555 را فردا ارسال کن
فک کنم مرحله دومو فردا بزنیم باید شارژو بده
ووستان هرمی همراه اول فعاله؟؟؟
(18-11-2015، 10:08 PM)mahdi6713 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان مرحله دومو زدم گفته اگه امروز عضو شدی فردا بزن تا شارژ بگیری
در غیر اینصورت 1رو به 84909 ارسال کن و عبارت ms 555 را فردا ارسال کن
فک کنم مرحله دومو فردا بزنیم باید شارژو بده

اره باید فردا بزنید